Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a dolog, hogy a legtöbb...

Az a dolog, hogy a legtöbb megint Fideszes képviselőket választottak, megmutatja azt, hogy ezek mennyire buta emberek?

Figyelt kérdés

Tehát azt veszem észre amikor egy településen polgármestert, képviselőt, körzeti megbízottakat választanak, hogy nem az alapján szavaznak az emberek, hogy milyen a programja. Hanem akár rossz politikája volt/lenne akár nem az alapján, hogy Fideszes legyen akár rossz akár jó dolgot csinál(NA) gondolom a név miatt meg amiatt, mert még mindig azt hiszik, hogy Orbán foglalkozni fog ezzel a településsel. A Pestieknel legalább van esze, hogy az LMP és Párbeszéd között vacilláltak. De ha MKKP, 2RK vagy nagyobb akár már nagyobb pártok mint a: DK, Tisza, MHM vagy Momentum képviselőként indítanak jelöltet akkor azt soha nem választják meg akármennyire is jó tervei legyenek (bizonyítottan is) és az ilyen emberek miatt narancssárga még mindig az egész ország jól gondolom? Pedig öt éve még elég sok volt a DK szavazó is de mégsem voltak elegen. És akkoriban a Momentum sem volt olyan gyenge párt.


Én meg elfogadom azokat akik magát Orbánt szeretik, mivel elég jó manipulátor ahhoz, hogy sok embernek szimpatikus legyen. De az, hogy őt “jónak” gondoljátok az nem jelenti azt, hogy minden Fideszes jó, ha nem rosszabb!


Megsúgom egyébként, majd egyszer észre veszítek, hogy Orbán sem jó, ha sikerül a manipulációin át látnotok valaha is!!! Nem mindenki ért a manipulációhoz sem, de legalább Orbán az ebben az egyben jó!



júl. 15. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Vagy azt h az ellenzék mennyire béna
júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

“Tehát azt veszem észre amikor egy településen polgármestert, képviselőt, körzeti megbízottakat választanak, hogy nem az alapján szavaznak az emberek, hogy milyen a programja. “


Budapesten is a többség így szavazott és mégis a DK jelöltje nyert. Agymosás minden oldalon lehet…

júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az elmúlt csaknem 20 évben az ellenzék imidzse összeforrt a sikertelenséggel. Akik rájöttek erre, azok szépen elkezdték kiszedni a nevük mellől a pártlogókat, és lám, sikeresek lettek.
júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos igen akik Orbánt támogatják azok az egész Fidesznek nyaliznak. És mondom ezt félig Fideszesként.


Éppen azért amit te is leírtál. Most lehet leleszek pontozva de én egy olyan ember vagyok aki 2026-ban vagy Orbánra vagy Kovács Gergelyre fog szavazni az elnök választáson. Bár inkább MKKP felé hajlok. De most az EP választáson egyik lapon sem húztam be a Fideszre az X-et, polgármester jelöltnek meg a DK jelöltjére szavaztam pedig nagyon nem szeretem Gyurcsányékat. Azért mert a helyi Fideszes polgármester már nagyon elkanászosodott a DK jelöltje viszont jó lehetett volna nekünk de persze itt is nyert a Fidesz.

júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A független jelölteket meg sem említettem mennyire ők is mennyire elvannak nyomva..

#2 Szentkirályi valóban visszalépett, de azért mert nem kapott elég mandátumot igaz Vitézy is félig a Fidesszel volt. De legalább LMP jelöltként ment a polgármester címért.

júl. 15. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 kettes vagyok, azt mondom hogy budapesten se a nem letezo programja miatt szavaztak karacsony gergelyre. Nem csak jobb oldalon vannak hülyék azt akarom mondani hanem a bal oldalon is.
júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez tény de végülis nem sok szavazattal nyert Karácsony nálunk viszont 70% többséggel nyert a Fideszes elaljasodott polgármester. A korrekt MHM és Momentumos jelölteknek pedig alig lett meg a 10% pedig mindkettő jobb lett volna.

Mondjuk most az derült ki, hogy a Fideszes egy 10% szavazatot el is csalt azzal, hogy idős emberek házába ment be és hízelgett nekik a szavazatért.

júl. 15. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ember most derült ki hogy, mindenhol el csalják választást.Ezekre senki nem szavaz olyan nehéz el hini Gyurcsány a költségvetést hamisitóta.Orbán meg csal választáson eleve ha végtelen embert be lehet jelenteni egy házba innentöl kezdve mit elenörizen az eu biztos?Itt nincs demokrácia sőt nem is magyar szavaz hanem filipinó.
júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kommunistákra nem szavazok. Meg háborút sem akarok. 🤷🏼‍♀️
júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!