Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ahogy felnő a fiatalabb...

Ahogy felnő a fiatalabb generáció, úgy csökkenni fog a Fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem például a kommenteket, többnyire 60 pluszosok azonosulnak a jelenlegi kormánnyal. Ugyanezt megfigyeltem a DK-nál is, csak ott inkább 70 plusz az átlag. Ez alapján ezeknek a pártoknak nincs nagy jövőjük?

júl. 22. 15:06
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
84%
Én uncsitesómmal nem beszéltem már lassan 10 éve. Akkor a migránsválság volt épp teritéken, amikor a kedves férje, szó szerint nekem esett és meg akart verni, amiért elmeséltem neki, hogy, többek közt, amit Németországról beszélnek a magyar médiában, na az, nemigaz. A család ezen része, azóta kettészakadt.
júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
52%

Szerencsére a fiatalabb generációk sokkal tanultabbak és tájékozottabbak, mint az idősebb generációk, úgyhogy egyre kevesebb esélye van a Fidesznek hatalmon maradnia.

A Fidesz támogatottsága a fiatal korosztályban a legalacsonyabb.

Az idősebbek pedig inkább valamelyik szektához húznak (Fidesz, DK, NHM)

júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

"amit Németországról beszélnek a magyar médiában, na az, nemigaz"

[link]

júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
80%
33, vessük össze, hogy hány német emigrált Magyarországra az elmúlt 10 évben és, hány magyar ment ki Németországba, kiváncsi lennék a számokra, de, hogy Berlinben soha ennyi magyart nem hallottam még az utcán, mint mostanában, az is biztos.
júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
9%

Ez nem fidesz-propaganda:

[link]

júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
84%
35 XD Az ZINDEXet megvette Andi férje XD
júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
19%

#30


És nagyon sok család van ahol meg igen.

Viszont tény, hogy a te kismintás tapasztalatodat a választási eredmények nemigen támasztják alá.

júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
26%

#37 lehet, hogy van, ahol igen, de egyáltalán nem olyan alapvető mint amilyennek a Fideszes szülők gondolják.


És mint már írtam, az internet miatt a szülő hatása a gyerek világnézetére rohamosan csökken.


A legnagyobb ateistákat is a vallásos iskolák nevelik. :) A legnagyobb ellenzékieket pedig....

júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

A választási eredmények 1 dolgot támasztanak alá. Az idősek még mindig a Fideszre szavaznak.

Nem mond semmit a fiatalokról (ha csak azt nem, hogy kevesen járnak szavazni)

júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
#37: A választási eredményekből nem lehet következtetni a választók demográfiai adataira. Az ezzel foglalkozó kutatások viszont azt támasztják alá, amit mondtam.
júl. 23. 12:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!