Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérte az Unióba belépni?

Megérte az Unióba belépni?

Figyelt kérdés
Euronk nem lett, fizetések se zárkoztak , árak bezzeg igen...
júl. 18. 15:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
20%
Nem. AMikoe beléptünk nem tudtuk hogy az ország feladása lesz a vége. Most lenne cukoripar, mezőgazdaság
júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Kizárólag hátrányunk származik belőle, előnyünk meg semmi.
júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A legolcsóbban dolgozunk és a legdrágábban vásárolunk.
júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
29%
Persze hogy megérte! Csak épp nem nekünk.
júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%

1. Cukoripar lol. :D


Vicces, hogy Kádár -féle nosztalgiában éltek.


Most is lehet cukoripar, bármikor alapíthatsz egy gyárat. Aztán majd szembe jön a valóság, meg a közgazdaságtan, bár arról semmit tudsz.

júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
14%
Nem, én akkor is nemmel szavaztam... remélem hamarosan HUXIT lesz...
júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
23%

#1 Sajnos nem ilyen egyszerű, mert a magyar ipart, mezőgazdaságot már az uniós csatlakozás előtt sok évvel tönkrevágták a vadprivatizációval, nem kellett hozzá EU tagnak lenni.

Az EU csatlakzás egy esély volt amivel sajnos a ballibek 2004-2010 között nem tudtak élni, a 2010 utáni kormányt meg ideológiai okok miatt nem hagyják élni.

Az az EU amibe beléptünk az jó volt és ha ez a kormány lett volna az ország élén a csatlakozást követően akkor sikeresek is lehettünk volna, mint a csehek, lengyelek. Amivé tették a baloldali és liberális oldal képviselői az EU-t az elmúlt években, az viszont már senkinek nem jó. A német, francia gazdaság számára is éppen úgy károsak az intézkedéseik, mint ahogy nem jók nekünk sem.

Megérte-e belépni?

Igen. Mert mindez kellett ahhoz, hoyg a magyar választók most megfelelő immunrendszerrel rendelkezzenek és a mi országunk ne menjen tönkre éppen úgy, mint a nyugat-európai országok az illegális bevándorlás meg a genderőrület, woke ideológia miatt. Mint amikor valaki átesik egy betegségen, romlik az állapota az egészségének, ellenben nem hal bele utána a következő, még rosszabb fertőzésbe, mert már az immunrendszere eléggé megedződött közben.

júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
14%

Nem, és én is nemmel szavaztam anno.

Persze akinek mondtam, mind hülyének nézett. Mindenkiben volt egy nagyon szánalmas hurráoptimizmus, én úgy voltam, várjuk ki a végét...

júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
24%

"Igen. Mert mindez kellett ahhoz, hoyg a magyar választók most megfelelő immunrendszerrel rendelkezzenek és a mi országunk ne menjen tönkre éppen úgy, mint a nyugat-európai országok az illegális bevándorlás meg a genderőrület, woke ideológia miatt. Mint amikor valaki átesik egy betegségen, romlik az állapota az egészségének, ellenben nem hal bele utána a következő, még rosszabb fertőzésbe, mert már az immunrendszere eléggé megedződött közben."


Akkor ezen logika alapján szerencsére az elkövetkezendő legalább 20 évben nem lesz jobboldali kormánya az országnak a fidesz után.

júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
67%
Gondoljatok bele, ha nem lenne az EU, most egy légtérben/országban kellene együtt élnetek VELEM! Senkinek sem lenne ez jó.
júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!