Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy normális,...

Miért nincs egy normális, hiteles és erős baloldal ebben az országban?

Figyelt kérdés
Én alapvetően a centrumhoz sorolnám magam, jobboldali elvekkel és értékekkel is tudok azonosulni, de inkább mondanám magamat mérséklelt baloldalinak. Szerintem nagy baj, hogy nincs egy erős, szervezett baloldal Magyarországon. Szükség lenne baloldalra és baloldali gazdaság és társadalompolitikára. Valahogy kiveszett a szolidaritás az emberekből, azt érzem...

júl. 7. 10:57
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
A magyar ember nem ismeri az empátiát, szolidaritást.. Nem csoda, hogy itt baloldali pártnak esélye sincs.. A jobboldalnak meg mi a programja? A gazdagokat még gazdagabbá teszi, a szegényeket meg az utcán hagyja, nyomorba taszítja. Uszítás, gyűlöletkeltés, bu*zizás, a szegények meg dögöljenek meg, mert ki nem dolgozik ne is egyék.. Ez a jobboldal. Ennél bármi jobb lenne. Az meg ne legyen már hatalmas nagy kérés, hogy jogegyenlőség legyen és a melegeket ne érje semmilyen diszkrimináció.
júl. 7. 19:11
 32/34 anonim ***** válasza:
89%

"A magyar ember nem ismeri az empátiát, szolidaritást.. Nem csoda, hogy itt baloldali pártnak esélye sincs.."

Tehát ha én nem vagyok hajlandó azokra szavazni, akiknek minimum 16 év Fidesz-kormányzást köszönhetünk, akkor nem vagyok szolidáris. Ha nem szavazok azokra, akik tönkre tették az országot, akkor nem vagyok szolidáris. Ha nem szavazok azokra, akik meghamisított adatokat adtak le az EU-nak és a választópolgároknak, akkor nem vagyok szolidáris.


"A gazdagokat még gazdagabbá teszi, a szegényeket meg az utcán hagyja, nyomorba taszítja."

Nem állítom, hogy minden rendben van a szociális hálót illetően, de baloldali kormányzás alatt az embereknek sokkal kevesebb lehetősége volt előrejutni, mint most.


"Uszítás, gyűlöletkeltés, bu*zizás"

Néhány idézet magyar baloldali politikusoktól: "Sok a patkány Magyarországon." - Bangóné Borbély Ildikó

"Qrva ország." - Gyurcsány Ferenc

"A Fidesz antiszemita." - Gyurcsány Ferenc

"Rémisztő képződmények a fehér, keresztény, heteroszexuális férfiak." - Niedermüller Péter

"Moslékkoalíció." - Fekete-Győr András

"A liberálisokat, a kommunistákat, a konzervatívokat és a fasisztákat, ezt mi a szövetségben külön-külön képviseljük." - Márki-Zay Péter, a baloldali összefogás miniszterelnök-jelöltje

"mert ki nem dolgozik ne is egyék.."

Most tényleg az a baj, hogy a munkaképes embernek dolgoznia kell a pénzért?

"melegeket ne érje semmilyen diszkrimináció"

Semmiben nem éri őket diszkrimináció.

júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 éáé ***** válasza:
74%
Lehet le fogtok pontozni de én azt látom, hogy a Mi hazánknak a programjai a baloldalnak és a jobb oldalnak is megfelelőek tehát kicsit centrista ez a 3 út
júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Senior Séf ***** válasza:
41%
Azért, mert mindenkivel a saját szintjén kell megküzdeni. Orbánhoz meg senki sem akar lesüllyedni.
júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!