Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy normális,...

Miért nincs egy normális, hiteles és erős baloldal ebben az országban?

Figyelt kérdés
Én alapvetően a centrumhoz sorolnám magam, jobboldali elvekkel és értékekkel is tudok azonosulni, de inkább mondanám magamat mérséklelt baloldalinak. Szerintem nagy baj, hogy nincs egy erős, szervezett baloldal Magyarországon. Szükség lenne baloldalra és baloldali gazdaság és társadalompolitikára. Valahogy kiveszett a szolidaritás az emberekből, azt érzem...

júl. 7. 10:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nincs már rá igény, ismét jobb az egypàrtrendszer a népnek.
júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

"Mert Magyarország alapvetően jobboldali érzelmű."


Akkor miért a fideszt választják meg, ami egy populista baloldali párt?

júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
10# Sok baloldali is leszavazott a Tiszára, mert benne látták a kormanyváltó erőt. Inkább azt mondd meg, hogy a baloldalinak hívott DK mi a francot csinált 13 évig??? Mert nem váltották le a Fideszt.
júl. 7. 11:27
 14/34 A kérdező kommentje:
10# Mégis kire kellett volna szavazni? A 3%-os Momentumra, akik be se jutottak? Ha rájuk szavazok, akkor is ugyanúgy kiesnek. A Gyurcsány fémjelezte DK-ra? Sosem lépték át a 20%-os üvegplafont, most meg 8%-osra zsugorodtak... A Tisza ha baloldaliBB, mint a Fidesz, nálam már az is plusz pont. A Tisza 2026-ban remélem leváltja ezt a mocskos rendszert! Bocsi, de a DK-ban én most nem láttam az erőt és jól kalkuláltam, bejött a megérzésem..
júl. 7. 11:34
 15/34 anonim ***** válasza:
Egyikre sem, hanem mondjuk egy új, hiteles pártra, ami nem bukott politikusokból, árulókból, vagy beépített emberekből áll. És nem be nem váltott hazugságokkal hódít, meg a vezető sármjával, aki aztán az első adandó alkalommal megszegi a híveinek tett ígéretét. Lásd uniós mandátum elfogadása. És nem járatja le magát egyre nyilvánvalóbban szándékos módon. Ebből nemhogy kormányváltás nem lesz, de fenn se maradnak 26ig. És megint csomó ember el lesz árulva. Én gyűlölöm a fideszt, de így nem lehet megbuktatni.
júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Vannak bőven baloldali emberek Magyarországon, csak nincs hiteles képviseletük.
júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rá igény.Senki nem kér a progresszív agymenésből,a reformnak álcázott megszorításokból,a migránsok betelepítéséből,az ország kiárusításából.Reggelig lehetne sorolni,de egy a lényeg amit a mai baloldal képvisel az nem lenne jó az embereknek.
júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

#17

Ezeknek semmi köze nincs a baloldalisághoz. A baloldaliság ott kezdődik, amikor valaki elutasítja a kapitalizmust. Gyurcsányéknek semmi baja a kapitalizmussal.

júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
#17 A Fidesz is tömegesen telepíti be a migránsokat "vendégmunkás" néven, és ök is kiárusítják az országot, például az oroszoknak és a kínaiaknak.
júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
17# Te tuti valami Megafosos megmondóember vagy, vagy ők képeztek ki..
júl. 7. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!