Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy normális,...

Miért nincs egy normális, hiteles és erős baloldal ebben az országban?

Figyelt kérdés
Én alapvetően a centrumhoz sorolnám magam, jobboldali elvekkel és értékekkel is tudok azonosulni, de inkább mondanám magamat mérséklelt baloldalinak. Szerintem nagy baj, hogy nincs egy erős, szervezett baloldal Magyarországon. Szükség lenne baloldalra és baloldali gazdaság és társadalompolitikára. Valahogy kiveszett a szolidaritás az emberekből, azt érzem...

júl. 7. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Mert gyengék és hiteltelenek a jelenlegi baloldali pártok.
Mert az embereknek Magyarországon nincs igénye a baloldalra.
Mert Magyarország alapvetően jobboldali érzelmű.
Egyéb.
25 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
9%
Ott a DK.
júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
MP jobboldali. Ezt is mondja. Ma a baloldlaiság a szegény emberek pártja a fidesz (olcsó rezsi, hatósági áras élelmiszer, CSOK)
júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%
Mert a magyarok többsége rasszista, és homofób. Ennek talán a legföbb oka egyrészt a fideszes propaganda, másrészt, hogy más országokhoz képest nálunk hatalmas arányban vannak az öregek.
júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
45%

3 "Mert a magyarok többsége rasszista, és homofób"


Náci, antiszemita, izraelpárti, pfil, homofób, fasiszta. Ezeket se hagyd ki

júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy Magyarországon miért vált szitokszóvá a baloldal. Az embereket nem zavarják a társadalmi, gazdasági egyenlőtlenségek? Miért nincs igényük az embereknek a szolidaritásra?
júl. 7. 11:09
 6/34 A kérdező kommentje:
Ideológiailag jómagam talán a Momentumhoz állok megközelebb, de tudtam, hogy nem fognak bejutni, ezért leszavaztam a jobbközép Tiszára.. A DK is csak 8%-ra volt jó. Ez is mutatja a helyzet súlyosságát.
júl. 7. 11:11
 7/34 anonim ***** válasza:
Az első 3 együtt kb.
júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%

Nem érted miért vált szitokszóvá a baloldal!? 🤣

Feri lerendezte a hagyományos baloldalt. A jogászfiúknak meg lehet nem kellett volna napjában százszor harsognia, hogy mocsok baloldal.

Az adóforintjaink arra mennek rá évek óta, hogy gyűlöljük a baloldalt!

júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

"Miért vált szitokszóvá a baloldal?"

Fidesz propaganda.

júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
Én se értem, hogy miért hiszik, hogy majd egy exfideszes, milliomos playboy hozza el a boldogságot. Dehát show kell az embereknek a valódi megoldások helyett, sajnos...
júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!