Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok tele vannak pénzzel...

A magyarok tele vannak pénzzel, az a tévhit honnan ered hogy itt nagy szegénység van?

Figyelt kérdés

Utazási irodában dolgozik néhány ismerősöm, az összes mondja hogy még a legdrágább milliós utak is azonnal elkelnek, fullon van minden.


A magyarok nagy része nagyon jól él ez vitathatatlan tény, nem Svájchoz kell magunkat nézni.



júl. 6. 18:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Egyébként melyik ez a pékség?

Hol található pontosan?

júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
30) ezt már írtad,amivel szemben nem kérdés hogy minden egyes munkakört be kell tölteni hogy működjön az ország.megjegyzem hogy sok százezren keresik a lehetőseket külföldön,csak Ausztriában 150 ezren dolgoznak.
júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
31) lipóti,Tahi.
júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

32#


"ezt már írtad,amivel szemben nem kérdés hogy minden egyes munkakört be kell tölteni"


Ez a megalkuvó gondolkodás, már megint.

Tisztára, mint a Kádár rendszerben felnőtt szüleim.



Majd a munkáltató megoldja, ez a dolga.

Ha nem talál embert, majd fizet többet és akkor talál.



Neked, munkavállalóként nem kell a munkáltatóik problémáival foglalkozni, csak a saját egzisztenciáddal foglalkozz,hogy neked mi a jó, ne azzal,hogy nem lesz raktáros a Tescoban,nem lesz ügyintéző az önkormányzatnál, ha te felmondasz.Ez a probléma a munkáltatóé, az ő dolga megoldani.

júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

"ezt már írtad,amivel szemben nem kérdés hogy minden egyes munkakört be kell tölteni hogy működjön az ország."


Fuu de nem érted te a gazdaságot.

júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
3000ft van a számlámon és csak jövőhéten jön fizu, de úgyhogy a hitelkeretből is használtam egy 50-est mert muszáj. Szóval ja. Tele vagyok lóvéval.
júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

34) hát igen.35 éve várjuk az MSZP/fidesz kormányoktól hogy majd megoldja, és még ki tudja hogy meddig fogjuk várni ugye..?

Egyébként a hazai ipar megvédése világszerte szóba jön, nem pedig hagyják szétverni.a BMW- re kivetett védővám Trump alatt,a kereskedelmi háború kínával a túl nagyra nőtt Huawei miatt,most védővám a kínai autókra bár vannak akik kitiltanák őket.ezzel szemben nálunk elprivatizáltak mindent,te pedig azt szajkózod hogy alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez.te nem vagy más mint egy buta hazaáruló.majd ne felejts el szólni Trumpnak és Bidennek hogy ne tegyenek semmit,ne védjék a saját gazdaságukat.

júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

1:


A KFC a legolcsóbb hely a plazakban, elég beszédes, ha a magyarok ott állnak sorban.

júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
9%

37#


De, nem az az MSZP meg a Fidesz fog neked magas béreket intézni.Ne az államtól várd a megváltást.


Meg kellene érteni a piacgazdaság működését.

Ennek meg nem értése miatt van sok hülye akik sírnak,hogy kevés a fizu.

júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

39) de a hazai ipart védheti illetve támogathatja, segítheti.mára oda jutottunk hogy semmit nem éri meg előállítani termelni vagy mert drágább lenne mint nyugaton.a te megoldásod az lenne ha jól értem hogy informatika,pénzügyi terület,mérnökök,ide helyeznél el p@r millió munkavállalót,az összes többi szakma pedig le lenne tojva.

Konkrét példákat hoztam fel hogy hogy avatkozott be amerika a saját gazdasága védelmében,de nem vagy képes megérteni vagy felfogni.ehelyett jössz a piacgazdasággal,merthogy mindenki hülye aki sír a kevés fizetés miatt.agyhalott vagy.én írtam pár gondolatot, végezetül itt egy link a drágaságra,bár kétlem hogy elgondolkozol rajta.

[link]

júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!