Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok tele vannak pénzzel...

A magyarok tele vannak pénzzel, az a tévhit honnan ered hogy itt nagy szegénység van?

Figyelt kérdés

Utazási irodában dolgozik néhány ismerősöm, az összes mondja hogy még a legdrágább milliós utak is azonnal elkelnek, fullon van minden.


A magyarok nagy része nagyon jól él ez vitathatatlan tény, nem Svájchoz kell magunkat nézni.



júl. 6. 18:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
69%
10) azok is olcsóbbak mint a Balaton.a cikkből pont az nem derül ki hogy hányan mentek külföldre nyaralni.
júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
84%
Ha jólét lenne nem azon vergődne a Kormány, hogy csökkenteni kell 10 ft-tal az üzemanyagok árát, mert a többségnek ez is rengeteg pénz ebben a hatalmas 'jólétben'
júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
31%

11#


-Orvos

-Különböző műszaki/mérnöki területek

-Informatikai területek

-Pénzügy

-Ha nem diploma, akkor villanyszerelő, légkondiszerelő


De, előbbi négynél fontos az is,hogy tudatosan építs karriert.Ne legyél muja, ne hagyd magad átverni a "lojalitásos" dumával, hanem váltogasd az állásokat.

Akkor lesz magas béred, ha váltasz rendszeresen.

júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
15%

"azok is olcsóbbak mint a Balaton"


Látom nem nagyon akar neked leesni, hogy aki milliós utazásra megy, az minden, csak nem szegény 😁

Amúgy annyiból a Balatont is megjárod, hiába hisztizel.

júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
58%

"öt szakmát írj ami jól fizet."


Villamosmérnök, villanyszerelő, burkoló, klíma szerelő, gipszkarton szerelő, szakács, ács, bádogos, gépkezelő, orvos, gyógyszerész, vegyészmérnök, hegesztő, ablakos stb


Válassz!

júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
79%
Én még életemben nem nyaraltam. Örülök, ha havi 20-30 ezret félre tudok rakni. Majd elnyaralgatom, persze.
júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
47%
14) orvos=külföld.a pénzpiaci manipulációt sejtettem hogy meg fogod említeni.egyetlen fizikai munkakört sem írtál,tehát aki dolgozik az szegény marad ha jól értem.legalábbis én jómódú villanyászt vagy klímást nem ismerek.ellenben.ott a mezögazdaság ahol termelni vagy előállítani kell valamit, amire minden országban lehet alapozni csak nálunk nem.
júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
22%

18.


Szerintem inkább hagyjuk 😂😂😂


Nálad fejben lesz a baj, írni se tudsz helyesen 😂

júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
54%
19) a villanyászba kapaszkodsz bele te tökkelütött.majd jönnek a gyogyós szmájlik.
júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
16%
Európában a magyar minősül a legtehetősebb népnek. Svájcot szokták még Kismagyarországként emlegetni, mert ők is majdnem olyan gazdagok mint mi.
júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!