Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a XII. kerületi Turult...

Ha a XII. kerületi Turult lebontják, akkor hova kerülne utána?

Figyelt kérdés

júl. 1. 17:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%
30, én is egyes szám első személy vagyok és papirom van róla, hogy magyar vagyok. Nemesi családból származom. Magyar köznemesi családból és ateista vagyok.
júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
86%

#30 ne zsidózzál itt.. magyar vagyok.


Tatabányai szoborral nincs problémám, szép.

Engem csak a XII. kerületi szoborra van bajom, mert provokáció, halott gyalázás a jelenléte.

júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
36%
30, ha bemutatom neked, személyesen a királyi okiratokat, amik a családom birtokában vannak, megteszed, hogy onnantól legalább nem többesszámozól le engem?
júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
77%
#34 neonácit nem lehet bannoltatni?
júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
#35 Ja, és a szólásszabadságot is ti korlátozzátok a legjobban. Akinek nem tetszik a sovinizmusotok, azt elhallgattatjátok.
júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
89%
09:36 neked valami súlyos mentális problémáid lehetnek…
júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
87%
36, én nem tudom, hogy ti hányan vagytok, de tudnotok kellene, nektek is, hogy a szólás és véleményszabadság az addig tart, amig mást nem sértetek meg vele, amikor pl engem nem vallásos ember ellenére vallásosnak állitotok be, na azzal engem mind megsértetek ti.
júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
#38 Akkor talán nem kellene a magyarságot és a magyar jelképeket gyalázni. A vallásosságnak nem tudom, mi köze ehhez - lehet, hogy más kérdésnél vallásosnak lettél beállítva, de az biztos nem én voltam.
júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
39, ha ti mondjátok. De neked nem hiszem el, csak nektek.
júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
78%

19: még ahhoz is h*lye vagy, hogy tudd, kinek szólt a "ha nem tetszik, el lehet menni".

Azoknak a CÉGEKnek, amelyek nem akarnak megfelelő bért adni a MAGYAROKNAK.

Akkor még pl. Szlovákia, Románia szegényebb volt, mint mi, alacsonyabb bérekkel.

júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!