Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fészbuk 6napra korlátozta a...

A fészbuk 6napra korlátozta a fiókomat. Egy bejegyzésre válaszoltam. A válaszban szerepelt a NER szó. Szinte azonnal jött utána a korlátozási szöveg. Ezek szerint a NER szó tiltott szitokszónak számít?

Figyelt kérdés
jún. 13. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Én Torockait tudtam eddig. De az is lehet, hogy sokan jelentették amit írtál, aztán emiatt is korlátozhattak.
jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Engem is korlátoztak pár napra hasonló okból, az én válaszomban szerepelt a kocsi szó. Ez alapján akkor a kocsi szó tiltott szitokszónak számít?
jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PMC Wagner ***** válasza:
80%
és milyen más szavak szerepeltek még a bejegyzésben? Erősen kétlem hogy a NER szó miatt tiltottak, akkor több tízezer emberke kapna tiltált
jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ami érzékeny lehetett a "NER és a pereputtya" ... a többi (egyébként csak egy mondat volt) érdektelen szavak voltak, bár ezek alapján ki tudja mi számít annak
jún. 13. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
A nagy liberális Facebook is beállt a Fidesz mögé, miután közpénzekből milliárdokat költenek el náluk propagandára minden hónapban, valahol érthető is. Undormány bagázs.
jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az volt a téma, hogy hány magyar ember él külföldön. Az egyik nő hozzászólt, az volt sz éttelme a hozzászólásának, hogy milyen jól élnek az itthoni magyarok. Én meg válaszban annyit irtam hkgy ne a NER.t és a pereputtyát nézze. Jött azonnal a korlátozás.
jún. 13. 23:30
 7/9 A kérdező kommentje:
(lipsi)=Liperális? Legalább ha használod akkor helyesen tedd!
jún. 13. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam tegnap kora este. Beírtam egy bejegyzéshez, hogy "Totál béna NER lovagok". Még nincs tiltás.
jún. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ... akkor fogalmam sincs mièrt lettem korlátozva
jún. 14. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!