Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre több helyről hallani...

SzocdemOliver kérdése:

Egyre több helyről hallani azt az állítást, hogy Magyar Péter azért mondta az őt követő tömegnek azt, hogy szavazzanak a főpolgármester választáson érvénytelenül, hogy utána újraszámolhassák az érvénytelen szavazatokat. Van ennek valóságalapja?

Figyelt kérdés

Az érvénytelen szavazatok újraszámolásánál csak Vitézynek nőtt jelentős mértékben az előnye, de kevés volt ahhoz, hogy nyerjen. Sokak szerint nem csak az volt előre eldöntve, hogy Szentkirályi Alexandra azután fog visszalépni, hogy a szavazólapok a nyomdában már elkészültek és ki lettek szállítva, hanem az is, hogy újraszámolják majd az érvénytelen szavazatokat, ha Vitézy néhány szavazattal marad csak le Karácsony mögött.


Nem született volna 24592 érvénytelen szavazat, ha Magyar Péter nem buzdítja erre a híveit külön.



jún. 29. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Igen van
Nincs! Ez hazugság.
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez már egy lassan Fideszes szintű összeesküvés-elmélet...
jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tehát jól értem, hogy szerinted Magyar Péter a Fidesz bábjává szegődött Vitézy Dávidnak a bábjává szegődött?


Én sokáig nagyra tartottam Vitézyt, de érvénytelenül szavaztam a főpolgiválasztáson, mert egyrészt túl közel került a Fideszhez, másrészt az állatvédelemmel kampányolt leghangsúlyosabban; nincs semmi mondanivalója?


Az EP-választáson egyébként nem a Tiszára, hanem a 2RK-ra voksoltam.

jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sörpocak ***** válasza:
100%

"Nem született volna 24592 érvénytelen szavazat, ha Magyar Péter nem buzdítja erre a híveit külön."


Lehet, de nem valószínű, hogy akit a TISZA érvénytelen szavazásra tud ösztönözni, az önmagától Vitézyre szavazott volna, vagy hogy egyáltalán szavazott volna.

jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Azert lett ujraszamolva mert a DK csalt. Meg is nyerte a jeloltjuk. Remelem belerohad a kormanyzasba.
jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

"Nem született volna 24592 érvénytelen szavazat, ha Magyar Péter nem buzdítja erre a híveit külön."


Senkit nem buzdított erre, csak azt mondta, hogy ő érvénytelenül fog szavazni és a támogatóira bízta, hogy kire szavaznak végül.


Amúgy meg a választás után ki is derült, hogy nem a Tiszára voksolók miatt lett ennyi érvénytelen szavazat.

jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Egyre több helyről hallani azt az állítást" Miért kell a legnagyobb baromságaidat így felvezetned? A baloldalon tényleg nagy sötétség uralkodik, úgy néz ki.
jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Magyar Péter sajnos nem magyar állampolgár!
jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!