Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amióta Karácsony Gergely a...

Amióta Karácsony Gergely a főpolgármester mi lett jobb, és mi lett rosszabb?

Figyelt kérdés
Nagyon érdelnének az érvek, mert nekem személy szerint nincs belelátásom.

jún. 28. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Minden. Egyszerűen annyira slay Apu.


Zöldebb lett a város, sok az új fa. Vannak fejlesztések a Blaha a Lánchíd, kerékpársávok. Közösségi tereket alkot és nem csak az autóslobbi érdekeit nézi. Egyszerűen elhozta az emberek hatalmát a hatalom embereivel szemben.


Budapest jelenleg a demokrácia szigete.

jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

A fővárosi cégek összevonása rengeteg megtakarítást jelent.


Fun fact: Kevesebb a tanácsadója, mint Tarlósnak volt.


Fun fact 2: statisztikák alapján kevesebb a dugó, mint Tarlós alatt.


Sokminden lett egy picit jobb. Az, hogy a töredékéből csinálja ezt, mint az előző vezetés, nekem egy kellemes csalódás volt, pedig akkor nem szavaztam rá.

jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Az Andrássyn pl. Tarlós műfüvét felszedte és valódi növényeket ültetett a helyére. Nekem ez is tetszik.
jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
És például a közbiztonság is javult? Régen voltam a fővárosban akkor minden szempontból gáz volt a helyzet.
jún. 28. 22:58
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Magyarországon a rendőrség nem önkormányzati hatáskör, a közbiztonsággal keveset tud tenni. Esetleg utcalámpák, de abból régen is volt elég szerintem meg most is van.
jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Rosszabb lett a közlekedés (Nagykörút, Lánchíd)
jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
4:: Pontosan mitől volt gáz a helyzet?
jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Én sose félek még éjjel sem Pesten. Random csöves meg volt és lesz is.
jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sok változást nem vettem észre,se pozitív se negatív irányban. Max kisebb apróságok jutnak eszembe amik vagy tetszenek, vagy éppen bosszantanak, bár ezek is inkább a kerületi polgármester művei.
jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#5 ezzel nem voltam teljesen tisztában. Nálunk a környékben az egyik fideszes polgármester többször jött azzal, hogy ő intézi a közbiztonságot is (semmi nem lett belőle). Szóval ez volt a kiindulópontom.
jún. 28. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!