Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amióta Karácsony Gergely a...

Amióta Karácsony Gergely a főpolgármester mi lett jobb, és mi lett rosszabb?

Figyelt kérdés
Nagyon érdelnének az érvek, mert nekem személy szerint nincs belelátásom.

jún. 28. 22:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%

A méhek is jóllaknak a sok méhlegelővel.

Dugók is megszünntek mióta a kerékpár sávokat csináltak a forgalmas utakból.


A lánchíd is megüjúlt - igaz azt Tarlós fele annyiból megcsinálta volna - több műszaki tartalommal.


Tarlósnak 17-tanácsadóra volt szüksége míg Karácsonynak átlag 44 - a legtöbb 50 volt.


[link]


[link]


Karácsony ígéreteinek egynegyedét sem tartotta be - igaz ígérni bárki tud.

jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
#11 Attól függ, kit számolsz bele. Tarlósnál a hvg cikk a legközelebbieket nézte, amiből pont 17 volt Karácsonynak is az általad linkelt cikk szerint. Nyilván lehet olyan kettős mércét kitalálni, hogy valakinek több legyen, de érdemesebb azt megnézned, hány fölösleges pozíció szűnt meg a felsővezetésben.
jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Karácsony is csinált erről annó egy facebook videót, amiben elmondta hogy a tanácsadóknak is csak a nevük tanácsadó, egyébként különböző adminisztratív feladatokat látnak el, és szükségesek a város működéséhez. Példának hozta hogy van fideszes tanácsadója is, de mindenki elhiheti hogy nem sok tanácsot kap tőle. Ezekről még az első megválasztása után beszélt egy kérdezz-felelek facebook videóban.

Úgy gondolom 5 év múlva is a tanácsadók számán pörögni felesleges, főleg úgy hogy már bebizonyította, hogy a bürokrácia csökkentésével, vagy pl. a cégek összevonásával rengeteg pénzt tud megtakarítani. Tehát ha valami megmarad, arra minden bizonnyal szükség van valamilyen szempontból.

Bírom az olyan kommenteket is, hogy a lánchidat tarlós kevesebből is felújította volna, meg az új villamosok Vitézynek köszönhetőek, de valahogy mégis mindegyiket Karácsonynak kellett befejezni. Nem utólag kéne találgatni hogy Tarlósék mennyi mindent meg tudtak volna csinálni, hanem amikor hatalmon voltak, meg kellett volna csinálni. Karácsony megcsinálja amivel elmaradt a korábbi városvezetés.

Szerintem az is önmagában hatalmas eredmény, hogy a fővárost Karácsony egy világjárvány és egy energetikai veszélyhelyzet alatt kevesebb pénzből tudta működtetni, mint a korábbi városvezetés bármilyen válság nélkül.

jún. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%

A közlekedés sokkal rosszabb lett. Az eszetlenül kijelölt biciklisávok, a fizetőssé tett P+R parkolók, a folyamatosan ritkított BKV-járatok miatt ott tartunk, hogy minden hétköznap reggeltől estig be van állva a komplett belváros, illetve elég gyakran a városba be- és onnan kivezető utak is. Az állandó dugók miatt a levegő is rosszabb.

Olyat nem tudok mondani, ami jobb lett.

jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Érzetre semmi nem változott igazán. Ugyanúgy apróságokat tudnék én is mondani.


A dugók kérdését tavaly körüljártam és ez jött ki belőle (31-es válasz, linkek): https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15%

A lekaszálatlan gaz (méh legelő) miatt sokkal több lett a zöld terület mint Tarlós idején.



A több ezer megszüntettet szemetes miatt pedig sokkal csodálatosabb a város hiszen nem kell lépten - nyomon szemetes kukába botlani -és nyugodtan el lehet dobni a szemetet - (például papírzsebkendőt) az utcán - nem okoz feltűnést a halom szemét között egy két plusz zsebkendő - energia italos doboz stb...

jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%

"A lekaszálatlan gaz (méh legelő) miatt sokkal több lett a zöld terület mint Tarlós idején."

Nem lesz hirtelen 100 négyzetméterrel nagyobb az én hátsókertem sem, ha nem vágom le a füvet :D :D Látszik, hogy le se sz*rod, csak fúj Karácsonyozni akartál.

jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%

Amióta ő van depresszió van a városban

De legalább van légkondi az m3-ason

Jaaaaaa, nem

jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17


""le se sz*rod, csak fúj Karácsonyozni akartál.""


Te meg nyalsz neki.


Az mire jó?

jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Te meg nyalsz neki.

Az mire jó?"

Ezt onnan szűrted le, hogy reagáltam a nyilvánvaló hülyeségedre? :D Aki nem veled, az ellened, igaz-e? :D Megy a komcsi tempó látom, de megsúgom neked, hogy se most, se ezelőtt nem szavaztak Karácsonyra.

jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!