Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a XII. kerületi Turult...

Ha a XII. kerületi Turult lebontják, akkor hova kerülne utána?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 17:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%
Ahol ma is a helye lenne. A Szobor Park-ba.
tegnapelőtt 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
63%

Szobor parkba a sztálin szobor mellé ahova az önkény uralmi jelképek valók való.


Alig várom elbontsák, meg azt is amikor torroka hisztizik mint egy kiherélt lmbtq ovis a migráns feleségével.

tegnapelőtt 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

#1,2


Ezek a kommentek jól mutatják a liberálisok foga fehérjét.


Nem tudom mennyire gyakoriak ezek a nézetek, mivel én nem élet Magyarországon, de ha egy nép tényleg annyira gyűlöli saját magát az tényleg egy bukott veszett nép. Ha az ilyesmik gyakoriak (vagy legalábbis ez lesz látható majd a százalékokból) akkor tényleg megérdemelné Magyarország a sorsát. Az a nemzet ami saját magát gyűlöli, az egy beteg halott abberált nemzet amelynek igazából nem is lenne helye sehol sem és jól tenné ha eltakarodna, mert nehogy még más egészséges népeket is megfertőzzön.

tegnapelőtt 17:39
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
Legközelebb megválaszolhatnád a saját kérdésed és akkor nem kapsz olyan nézeteket, amiket nem szeretnél. Egyébként meg google a barátom nekem, és neked is. 2 perc volt megtalálni a választ, de, ha csak kötekedni akarsz...
tegnapelőtt 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
64%

3/3


A térded kalácsa a liberó, a 12. kerületi turul annyira Magyar mint a szvasztika. Értem én hogy nem vagy tisztába a történetével de akkor ne liberózz te emigráns hanem tájékozódj.


Fura módon a tatabányai turullal senkinek nincsen baja. Milyen érdekes nem? Mondjuk az nem is a fasizmus jelképeként lett odabiggyesztve mint a 12.kerületi.

tegnapelőtt 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!

Mi az összefüggés a XII. kerületi turulszobor és az "egy nép tényleg annyira gyűlöli saját magát" között?

tegnapelőtt 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen mindegy!

A probléma csak az, ahol most van. A megoldás, hogy elkerüljön onnan. Felőlem daráló dóri ezt is kiteheti az irodájában. Nem érdekel…

tegnapelőtt 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
17%
A magyargyűlölők abszurd módon a szoborparkba száműznék, ahol az ő szellemi elődeik szobrai vannak.
tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%

#7

Milyen szofisztikált, biológia tematikájú zsidózás! Pompás! 🤣

Nagyon szép a küllem, de a tartalom fekália maradt…

tegnapelőtt 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
13%
#10 Akinek nem inge, ne vegye magára. Úgy tűnik, te felöltöztél :)
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!