Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter/ TISZA Párt...

Magyar Péter/ TISZA Párt vajon folytatná az lmbtq ellenes propagandát, vagy inkább élni és élni hagyni elvet követné?

Figyelt kérdés

Volt már valamilyen megnyilvánulása lmbtq témában?

Azt tudom eddig róla, hogy elvileg középjobboldali és keresztény. Meg hogy szeretné visszacsábítani a fiatalokat külföldről, de hát nagyon sokan az lmbtq ellenes (és egyéb konzervatív elvek melletti) propaganda miatt mentek el az országból. A mai fiatalok értékrendje sokkal közelebb áll a nyugati, liberális eszmékhez, hiába vannak kiakadva ettől az idősebbek. Ők már inkább a nemzetközi tartalmakat nézik a neten, ahol az ilyesmi teljesen elfogadott.


(Kérlek titeket, szorítkozzunk a kérdés megválaszolására, nem az érdekel, hogy közületek ki mit gondol a transzneműségről vagy az lmbtq-ról, vagy hogy jó-e a jelenlegi helyzet Magyarországon ezzel kapcsolatban és ezt kellene-e folytatni, meg stb. Köszönöm előre is!)


jún. 29. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyná élni az embereket. Mindenki azt csinál amit akar, azzal házasodik akivel akar.
jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is élni és élni hagyni lenne a véleménye a melegekről. Talan mondta is. Már csak emiatt is szimpatikusabb, mint a Fidesz.
jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Beszélt már erről, az alapján ez jött le nekem is, amit az előzőek írtak. Nem csinálna ebből politikai terméket, illetve nem uszítana.
jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem tematizálna de párszor azért biztos becsúszna hogy azért a melegeknek nem kéne házasodniuk.
jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Folytatná az LMBTQP-propagandát, ahogy a Fidesz.
jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy az egyben Orbán az ember, csak mégrosszabb. Ugyanazt a politikát folytatná.
jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!