Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péteren azért nem...

Magyar Péteren azért nem fogott a bulis eset sem, mert a Fidesz média megint túltolta a lejáratást?

Figyelt kérdés
Akik kezdetben elbizonytalanodtak, már azok is kiállnak mellette. Minek kellett ezt így túltolni? Volt egy alapból elég kínos sztori, miért nem mondták csak simán el úgy, ahogy volt? Bőven elég lett volna, de pl ezt az összesz*rta, bepisilt szálat minek kellett belevinni? Így csak legyintenek az emberek, hogy megint csak a rogáni propagandával van dolgunk és hogy megint hazudnak, Magyar Pétert pedig ismét felemelik.

jún. 23. 22:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%

Így van!


A szarházi agyatlan Zsótit küldték.



Tévesen árnyékra vetődött a Zsolti mert azt hitte hogy a saját közegét találta meg az az a szart !


Én megnéztem a videòt, azt ha belassítod akkor látszik, hogy ányèk mert nem mindig ugyanott van, hanem ahogy fordul úgy megy vele az a sötèt rèsz is.

jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
70%

Azért sem fogott rajta ez az eset, mert nincs jelentősége. Persze, mindenki egyet tud érteni vele, hogy nem kellene ilyen helyekre járnia és ilyen szitukba keverednie, de alapvetően nincs hírértéke ennek, jelentéktelen. Senkiben sem kelt felháborodást az, hogy XY elment bulizni, mint mindenki más. Mindenki volt már diszkóban, mindenki került már bajba, mert provokálták stb. ez nem egy életidegen történet.

Ellenben ha lopáson kapnák rajta, vagy azon, hogy épp megver valakit, vagy ocsmányul leszólná a saját szavazóit stb. stb. azokkal nem tudna azonosulni a hétköznapi ember és lenne hírértéke.

jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, ha nem Bede Zsótit küldik oda akit még a fideszes körökben is szánnivalónak tartanak. :D
jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
24%

A bulis eset csak egy a sok közül.


Listázás- kávéház - hazudozás az ATV-ben- keresztények megtámadása - gyerekrendezvény lehalkítása STB...


Szerintem fogot rajta.


Van olyan ismerősöm aki velem együtt már nem szavaz rá többet.

jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
Jelenleg nem tudni,hogy fogott-e vagy sem.Mivel tegnap derült ki az eset még közvéleménykutatás se készült azóta
jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
18%

1-



Nem unod még a butaságodat?????????

jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
69%
4-es gondolom a te gyerekeid gyereknapjára is K Endrét és haverjait hívod.
jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az ilyen kisebb dolgok,lehet,hogy a saját szavazóbàzisànak mindegy,de viszont azt kiválthatja,hogy nem tudja tovább gyarapítani a szavazóbázisát
jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
70%

7-


Szerintem anyádat hívta meg .

Most tette a szájába!

jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
83%
Akik Bede Zsótira meg a propagandára hallgatnak azokra amúgy se hatott volna soha. Elképesztően sötét emberek ezek.
jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!