Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péteren azért nem...

Magyar Péteren azért nem fogott a bulis eset sem, mert a Fidesz média megint túltolta a lejáratást?

Figyelt kérdés
Akik kezdetben elbizonytalanodtak, már azok is kiállnak mellette. Minek kellett ezt így túltolni? Volt egy alapból elég kínos sztori, miért nem mondták csak simán el úgy, ahogy volt? Bőven elég lett volna, de pl ezt az összesz*rta, bepisilt szálat minek kellett belevinni? Így csak legyintenek az emberek, hogy megint csak a rogáni propagandával van dolgunk és hogy megint hazudnak, Magyar Pétert pedig ismét felemelik.

jún. 23. 22:33
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
16%

#47

Keress rá hogy kikkel találkozott akiről tudunk, milyen célokat fogalmazott meg. Annyit megsúgok, hogy a magyar LMBTQ közösség nagy bizalommal támogatja.

De igazából bele se kezdek mert csak akkor fogod ezt látni ha hosszasan elemzel mindent.

jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 BécsiFehér ***** válasza:

#45: Kipróbálhatod, van valamilyen önkéntes tartalékos rendszer. (Én is tartalékos vagyok, de én még nem önkéntes alapon lettem az :-)


A sorkatonaság ellen, úgy emlékszem a Fidesz ágált a legjobban, ezzel szerezve szavazókat magának a fiatalok körében.

jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!