Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péteren azért nem...

Magyar Péteren azért nem fogott a bulis eset sem, mert a Fidesz média megint túltolta a lejáratást?

Figyelt kérdés
Akik kezdetben elbizonytalanodtak, már azok is kiállnak mellette. Minek kellett ezt így túltolni? Volt egy alapból elég kínos sztori, miért nem mondták csak simán el úgy, ahogy volt? Bőven elég lett volna, de pl ezt az összesz*rta, bepisilt szálat minek kellett belevinni? Így csak legyintenek az emberek, hogy megint csak a rogáni propagandával van dolgunk és hogy megint hazudnak, Magyar Pétert pedig ismét felemelik.

jún. 23. 22:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
31%

#28

Pontosan. Rosszabbak mint a Fideszesek!


#29

Nektek miért csak a globalista faxkalapok akik alternatíva?

Jön ez az idióta álszent szöveg, hogy a patás ördöggel is összefognátok hogy a dagadt Viktort leváltsátok, de a Mi Hazánktól és Toroczkai Lacitól már rettegtek, meg kontroll nélkül két pofára zabáljatok fel a kéttő kattintással cáfolható, Fidesz fiókpárt propagandát.

Hánynom kell tőletek!

Gusztustalan amit csináltok!

Megérdemlitek, hogy kilegyen szolgálva az Ország a nyugati tőkének és életed végig napi 1 tál rizsért dolgozzál.

Csak annyira buta vagy, hogy egy leélt élet után se jönnél rá a miértekre....

jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
43%

Igaza van 31-esnek! Inkább a kínai tőkének árusítsuk ki magunkat! Nyugati rizs helyett kínai rizst! 🇨🇳


Éljen a Bölcs Mao!

jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
19%

#32

Hát igen.

Ameddig nem a Mi Hazánk programja valósul meg, addig valakinek kiárusítjuk magunkat. Keletnek vagy nyugatnak, teljesen mind1 a vége ugyananaz!

jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 BécsiFehér ***** válasza:
51%

"Nyugati rizs helyett kínai rizst! "

Ne bántsd, az nagyon jó rizs. Főleg a jázminrizs.


#33: Így igaz. A jelszónk: magyar seggbe magyar lóf@szt!

jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
56%

#31

A Mihazánktól én félek, visszahozná a sorkatonaságot, egy náci párt, plusz konteós is. Én pedig akkor már harabb szavaznék Gyurcsányra, mint a Mihazánkra.. De szerencsére itt van nekünk Magyar Péter! Én már eldöntöttem, hogy még akkor is rá fogok szavazni 26-ban, ha innentől havonta megcsinál egy ilyen bulikázást.

jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
42%

35: Tök jó, hogy te is építed a kövezkező vezéralapú autoráciát. Köszönjük, hogy a kövér, öreg Orbánt lecseréed egy fiatal, soványra.


MINENKI, aki elvakultan egy vezérre szavaz, aktívan építi a lecsúszó, jövőnélküli Magyaroszágot.


Lehet, hogy Magyar Péter jófej, haladó, demokratikus politikus lenne - de ehhez az kell, hogy "rákényszerítsük".

Minden ilyen elvakult hang azt erősíti, hogy nem az Orbán-rendszert kell megszűntetne, hanem csak személyeket kell lecserélni. Hja, ha a magyaroknak vezér kell, akkor újra és újra azt fogják kapni.

jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
67%

#31


Megértem a keserűséget. A kedvenc pártod végülis már 6 éve ott szerencsétlenkedig az 5 százalékos küszöbérték környékén. Mondjuk ha ilyen kötelező sortkatonaság visszahozása féle dolgok szerepelnek a programjai között, akkor ne csodálkozzon. Ezzel aztán marha nagy népszerűségre tehet szert.. A fiatalok másról sem álmodnak, minthogy katonának menjenek. Ja, nem. Aki akar az annak megy, de ne kötelezzék már senkire!


Szóval igen, 6 év alatt semmit nem ért el, erre jött egy Magyar Péter aki pár hónap alatt 30 százalékot szerzett. Az emberek pedig ezt nézik. Én soha nem szavaznék olyan pártra, amelyiknek semmi esélye leváltani a kormányt.

jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
66%

31:

"Megérdemlitek, hogy kilegyen szolgálva az Ország a nyugati tőkének és életed végig napi 1 tál rizsért dolgozzál." - ezt úgy hívják, ohgy "hamis dilemma". Ugyanis nem csak ez a lehetőség van.

Vagy szerinted a finnek, az észtek, a csehek egy tál lencséért dolgoznak?

jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
19%

35-


""A Mihazánktól én félek, visszahozná a sorkatonaságot,""


A Népártól jobban kellene félned ahova a Platós Peti benyalta magát.

Ugyanis a népárt sorkatonaság párti . A főnökükkel együtt.


persze utólag a már megpróbálták magukat tisztára mosni és letagadni.

jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

#39: Nem volt ilyen terve a Néppártnak, utólag bebizonyosodott, hogy ez egy álhír. De még ha akarná is, mégis ezt hogy gondoltad? A Néppártnak nincs olyan jögköre, hogy kötelezővé tegye a tagországokban a sorkatonaságot. Már a felvetés is abszurd.

A Mi Hazánk viszont nem is tagadja, hogy ezt szeretnék, így ebben nincs kérdés.

jún. 25. 16:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!