Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péteren azért nem...

Magyar Péteren azért nem fogott a bulis eset sem, mert a Fidesz média megint túltolta a lejáratást?

Figyelt kérdés
Akik kezdetben elbizonytalanodtak, már azok is kiállnak mellette. Minek kellett ezt így túltolni? Volt egy alapból elég kínos sztori, miért nem mondták csak simán el úgy, ahogy volt? Bőven elég lett volna, de pl ezt az összesz*rta, bepisilt szálat minek kellett belevinni? Így csak legyintenek az emberek, hogy megint csak a rogáni propagandával van dolgunk és hogy megint hazudnak, Magyar Pétert pedig ismét felemelik.

jún. 23. 22:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
61%
Nem! Azért nem fogott, mert minden jó érzésű ember tudja, hogy MP-nek van igaza! Részegen provokálták, ő csak szórakozni akart végre egyet a rengeteg meló után, mert eszméletlen sokat melózott idáig hogy ennyi szavazót gyűjtsön. Tudod neki nem egy 5 százalékon küszködő kis pártocskát kellett összehoznia, hanem egy olyat ami végül kormányt is tud dönteni 26-ban.
jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
35%
Mégis honnan veszed, hogy nem fogott? Szerintem nagyon is, a netes reakciókat olvasgatva.
jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
40%
Milyen netes reakciók? Semmi ilyet nem látok, véres szájú ellenzékiek meg véres szájú fideszesek rugóznak ezen csak, mások jelentéktelennek tartják a dolgot.
jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
33%
"Semmi ilyet nem látok, véres szájú ellenzékiek meg véres szájú fideszesek rugóznak ezen csak". Azért az még a messiásváró birkáknál is ritka, hogy egy mondaton belül cáfolják meg saját magukat.
jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hogy valamennyit fogott rajta. És egyáltalán nem csak a véresszájú ellenzékieknél, és Fideszeseknél. Sokkal inkább azoknál, akik reménykedtek ugyan benne, de nem tartoztak az elvakult hívei közé.
jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy mennyire fogott rajta, de nem kellene ilyen szituációkba kerülnie. Sajnos én is azt látom, hogy minél több ilyen botránya lesz, annál többen fognak tőle előártolni.


Az a baj, hogy a megafon szépen felépítette az "agresszív pszichopata" imidzsét, és ezekkel mind erre erősít rá, tehát egy idő után át tud ez abba csapni, hogy "na, látjátok, mi már mióta mondjuk, hogy milyen ember, nem hittetek nekünk". Én megértem, hogy provokálták, tűrte, amíg tűrte, aztán elszakadt nála a cérna, de sajnos gyakorló politikusként hatványozottan több türelme kell, hogy legyen, mint egy átlagembernek.


Kívánom neki a legjobbakat, illetve azt, hogy valóban legyen esélye leváltani a fideszt, viszont a választói nem lesznek elnézőek a végtelenségig.

jún. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
44%

#11

Nyilván azokat nyomja a közösségi média algoritmusa, akik nem jelentenek fenyegetést számukra.

Fidesz is befekeüdt alájuk csak kicsit noszogatni kellett.

Na most sikerült felépíteniük minden pénnzel és médiamegjelenéssel megtámogatva egy engedelmes globalista bábut.

Ezzel megmutatva a Fidesznek hogy még egy nyavalyás és mennek a levesbe.

Szomorú de Magyarországnak nem lesz magyar kormánya soha. Itt akit akarnak felmelnek, akit meg nem azt elhallgatattnak.

jún. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem fogott rajta a bulis eset. Egy emberen akkor látszik igazán, hogy milyen személyiség, amikor lerészegedik. Péterről kiderült, hogy milyen valójában. De azért Gyurcsányéktól még mindig jobb :)
jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
82%
"Akik kezdetben elbizonytalanodtak, már azok is kiállnak mellette." - ezt mire alapozod?
jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem le pattan róla minden rugánt kéne ki rugni már öreg.Karácsonybol is ők csináltak polgármestert 2024-ben nem müködik ez le járatás ez van
jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!