Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy MP-t a baloldal ügyeletes messiását nyakfogást alkalmazva távolították el a biztonsági őrök egy szórakozó helyről?

Figyelt kérdés

Az esetről szemtanúk állítólag több felvételt is készítettek, hogy Pszicho Peti tök részegen nőket zaklat és beleköt a vendégekbe a nők barátaival erőszakosan viselkedik.


Ez a videó a nyakfogásos kivezetést mutatja


https://www.youtube.com/watch?v=Yk7PNknt6CU&t=31s


jún. 21. 19:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
41%

#17


Ha ez igaz akkor ez 2 év börtönt ér a BTK koordináta rendszerében.

jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
32%

#20


Mondom!

Amit Peti csinált az is 2 év letöltendő ha igaz....

jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
76%

Várjuk csak meg, ameddig Magyar Péter is bemutatja a bíróságon, vagy akár a nyilvánosság számára is a felvételeit - mert ők is kameráztak!


Majd aztán kiderül, kinek hány év jár...


Arrig is idézzük be az ő álláspontját is, hogy lássuk az érem másik oldalát is:



"Sokat beszéltem arról, hogy a gyűlöletre csak a szeretet lehet az egyetlen igaz válasz.

Sokan kértétek hogy menjek el pihenni. Igazatok volt. De lehet, hogy ez Magyarországon mostanában nem fog menni.

Tegnap este több tucat fiatal társaságában jó hangulatú buliban táncoltunk a belvárosban, amíg egy fideszes, fizetett provokátor tönkre nem tette az esténket. Ez a férfi már a korábbi estéken is követett minket. Egy célja volt, hogy csapdába csaljon. Külön hangsúlyozta, hogy ő lesz az, aki engem tönkre fog tenni.

Nem tudom, mi az oka annak, hogy Magyarországon irritál valakiket, hogy több tucat fiatallal együtt táncolunk és selfizünk. A fiatalok a pultnál sorban rendelték az italokat, engem is meghívtak néhányra. Aztán váratlan dolog történt.

A provokátor először a pult mellett állt, onnan kamerázott. Aztán közelebb jött, a fiatalok arcába kamerázott, vállalhatatlan trágárságokat kiabált felém, mindent elkövetett, hogy balhé legyen. Sajnos sikerrel járt.

Hiába kértük, hogy hagyja abba és a telefonjából törölje azokat a felvételeket, amiknek az elkészítéséhez sok fiatal nem járult hozzá, vagy legalább hagyja abba a filmezést.

Miután a családomat és a gyerekeimet is a szájára vette, kikaptam a kezéből a telefont, aminek fizikai fenyegetés lett a következménye. Lökdösni kezdett, fizikailag fenyegetett engem és a velem szórakozókat.

Több mint 30 percig követett az utcán, fiatal egyetemisták segítettek megakadályozni hogy nagyobb baj történjen. Ezúton is köszönöm a fiataloknak, hogy velem voltak.

Amit a kormánypropaganda állít az esetről, abból egy szó sem igaz, sem zaklatás, sem hasonlók nem történtek. Az egész esetről rendelkezésünkre állnak a videofelvételek. Minden olyan sajtóorgánummal szemben eljárást indítunk, akik a tényeket szándékosan elferdítik.

Az elmúlt hónapokban nem csak a barátaimmal, a szeretteimmel, a volt feleségemmel, de a gyerekeimmel való kapcsolatomat is igyekezett tönkretenni a propaganda és provokátorok hada.

Lelkileg borzasztó megterhelő heteken vagyok túl. Ember vagyok, hibáztam.

Mindenkitől elnézést kérek, akit a történtekkel megbántottam."


Aztán majd kiderül, ki hazudik és ki mond igazat...

jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%
bedezsolt volt a provokátor? Nem értem, hogy Magyar Péterék miért nem szóltak a szórakozóhely biztonsági személyzetének, hogy vezessék ki a provokátort?
jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jól tette, mert ha semminek nincs következménye akkor egyre pofátlanabb lesz a propaganda. A telefont verte ki a provokátor kezéből, merr többször az arcába nyomta, de az hatástalan volt, akkor a provokátor a családját kezdte el szidni. Ő nem politikus, hanem Ludas Matyi. Ráadásul az ittas állapot sem jó tanácsadó ilyen forró helyzetben, amikor Magyar Péter sikere rendkívül kínos a fidesznek, szóval amíg csak alkalmat ad rá keresik az ügyet, hogy a részvénytársaság tovább gazdagodjon zavartalanul, s épüljön az orbán dinasztia. Nem lehet Ludas Matyi tovább, már nem ismeretlen ember, és nem egy senki, olyan veszélyes ember a maffiakormányra, akire a propagandisták vadászni fognak, és kiprovokálják belőle a vadállatot, ez a cél, hogy idegileg csinálják ki, s ha szakad a cérna minden elveszett, Magyarország és a magyarok is.
jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
80%

Bede zsót alkoholista fideszes provokátor biztos, hogy nem hazudna! Sőt valószínűleg zsolti éppen kellemes hangulatban fiatalokkal társalgott, mikor MP egy lángszóróval elkezdte hátulról felgyújtani a helyszínen tartózkodó szórakozó ifjakat. Bede zsót volt az, aki végül lefogta a pszichopata petit így megmentve az ott tartózkodók életét! Zsóti egy hős, a narancsosokban nem lehet csalódni.

Csak a fitesz, fujjjj gyúcsány, prüsszel, márkizaj, magyar péter!

jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
74%

Én sem hiszem el az illibernyákos hazugságrezsim szennymédiájának egyetlen szavát sem.


DE: ezzel együtt HIBÁZOTT!


Ha ilyen egy kampány közelében történik meg, ott vége is lehet a politikai karrierjének!


1,3 millió ember helyezte bele a bizalmát, fel kell nőjön a feladathoz!


A mocskos rezsim vadászni fog rá! És a sajátjainak is csalódást okoz, amikor nem jár túl a Döbrögik eszén!


Ez most kínos hiba volt - pedig tanulhatott volna az illibernyákos maffiózóktól, annyi évet töltött a közelükben!


Azok Brüsszelben orgiáznak, magánjachtokon k.rváznak (és néha még így is lebuknak), külföldön szórakozzák el a magyar közpénzt, vagy saját kastélyaikban szervezik a bulikat!


Vigyáznak rá, hogy Budapest kellős közepén mutassák meg a valódi arcukat, sőt, lehetőleg soha, sehol...


Magyar Péternek dörzsöltebbé kell válnia, nem lehet ilyen felelőtlen!


Ahogy sokan írták a facebook-posztja alatt is: ő az egyetlen reménye most sokaknak, millióknak, hogy ezt a hazug, tolvaj, bűnöző illibernyákos rezsimet egyszer eltakaríthassuk!


Nem teheti kockára milliók belé helyezett bizalmát, reményét és imádságait!


Óriási nyomás alatt él, ez biztos, egy gátlástalan, undormány rezsim vadászik rá - de éppen ezért nem fojthatja alkoholba a feszültséget, mert az ilyenkor nagyon rossz tanácsadó! Nyilvános helyen sosem lehet biztos benne, hogy barátok között van, sőt, az ellenkezőjében lehet biztos! Már rég rá van állítva egy hadseregnyi provokátor, a titkosszolgálatok, a megafos-influencerek, az egész rogáni gépezet!


Nem szolgáltathat nekik ilyen alapot a támadásra! Ő mostmár minden magyar demokratáért felelős - és egyre többekért, akiknek az utolsó reménye a csüngőhasú g..i törpével és illibernyákos bűnszervezetével szemben!


Mégegyszer ekkora hibát nem követhet el!

jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%
Na Petinek már csak 8 élete maradt...
jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 DK-s ***** válasza:
23%

Jókat derülök azokon akik egyszerűen nem képesek elhinni, hogy esetleg nem provokáció volt, hanem Magyar ekkora állat.


Én a leírtakból világosan látom, hogy bebaxott, játszotta az agyát, túl ment minden határon, és kibaxták mint macskát xarni.


Én még össze is rugdaltam volna.

jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Tuske29 ***** válasza:
19%

Aki volt már bármilyen szórakozóhelyen,az tudja,hogy akit a nyakánál fogva visznek ki,az minden csak nem ártatlan.A biztonságiak árgus szemekkel figyelnek mindenkit,aki nem normálisan viselkedik,azt szépen kikísérik,ha ellenkezik,akkor jön a "Messiás-nál" alkalmazott módszer.Örüljön,hogy ennyivel megúszta,vidéken lehet kapott is volna egy-két taslit,csak hogy tudja,hol a helye.

Amúgy tökmindegy,a Tóni erőszakoskodott nőkkel meg kötekedett a vendégekkel a buliban,csak a propaganda meg a rezsim az "érinthetetlent" hozta ki bűnösnek.

Hátha lesz erről is szavazás mint arról,hogy "menjek az EP-be vagy nem".

jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!