Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy MP-t a baloldal ügyeletes messiását nyakfogást alkalmazva távolították el a biztonsági őrök egy szórakozó helyről?

Figyelt kérdés

Az esetről szemtanúk állítólag több felvételt is készítettek, hogy Pszicho Peti tök részegen nőket zaklat és beleköt a vendégekbe a nők barátaival erőszakosan viselkedik.


Ez a videó a nyakfogásos kivezetést mutatja


https://www.youtube.com/watch?v=Yk7PNknt6CU&t=31s


jún. 21. 19:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
41%
Néppárttal történt párosodás után hervadásnak indult a Tiszavirág Párt.
jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
53%
Rónai Egon féle hiszti után egy újabb rövid időn belül... Nem alkalmas Pszicho Peti egy komoly pozícióra.
jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
23%
Kíváncsi vagyok, hogy a nők zaklatásának és a garázdaság okán Szabó Timike követeli e majd MP mentelmi jogának felfüggesztését, hogy leülje az ilyenkor kötelezően kiszabandó 2 évet?
jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Na de várjunk, mi történt? Semmilyen videót nem láttam arról, hogy nőket zaklatott volna, vagy verekedne, csak azt, hogy kivezetik. Vajon Bede ellen is indul eljárás garázdaság miatt (mint már eddig kb 10x) vagy csak MP a hibás?
jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
2024-ben ilyen minőségű felvétellel ne próbáljuk már meg senkinek beadni, hogy egy nagy paca, ami kb 5 pixel elmosva egy 200x200-as területen Magyar Péter. Szerintem Orbán volt.
jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
Hol van videón a nők zaklatása? Gondolom ha lenne ilyen, azt is bemutatta volna a sok propagandaoldal. Ehelyett van egy homályos videó, ahol ki tudja mi történik és költöttek hozzá egy történetet, amire semmi bizonyíték.
jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

#6


MP maga is elismerte a garázda viselkedés tényét, persze a saját szájíze szerint


[link]


A többit nyilván tanuk meghallgatásával a rendőség fogja tisztázni, hacsak a többi videó ki nem kerül.

jún. 21. 19:35
 8/39 anonim ***** válasza:
87%

Hozzá kell szoknia, hogy nem bulizhat úgy, ahogy eddig.


Mindenhova provokátorok és rejtett kamerák fogják követni a rezsim részéről, megpróbálják kiprovokálni, hogy kiakadjon és lencsevégre kapni a reakcióit (a provokációt persze nem!).


Ez tanulság neki szerintem, hogy mostantól kezdve Pesten nem engedheti el magát, legfennebb brüsszelben (de nem kizárt, hogy az illibernyákos fizetett provokátorok ott is megkeresik, közpénzen).


Szomorú, de ez van. Tanulni fog belőle szerintem.

jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
29%

#7


Ha Pszicho Petit zaklatták és provokálták, akkor végül miért Petit kellett nyakfogással kivinni?


Peti vallomásában valami nem gömbölyű....

jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ezzel gond. A fiataloknál még szavazatot is szerezhet. Nem unalmas, öreg, öltönyös, semmilyen, sótlan klasszikus politikus.
jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!