Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy MP-t a baloldal ügyeletes messiását nyakfogást alkalmazva távolították el a biztonsági őrök egy szórakozó helyről?

Figyelt kérdés

Az esetről szemtanúk állítólag több felvételt is készítettek, hogy Pszicho Peti tök részegen nőket zaklat és beleköt a vendégekbe a nők barátaival erőszakosan viselkedik.


Ez a videó a nyakfogásos kivezetést mutatja


https://www.youtube.com/watch?v=Yk7PNknt6CU&t=31s


jún. 21. 19:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
32%

Magyar, " ember vagyok, hibáztam.." ja megint fáradt, azt is lenyilatkozta, meg ismét elnézést kér....

Érdekes, Szijjártó Péter, vagy Orbán Viktor mennyit utazik, dolgozik, tárgyal, stb.

Ők érdekes módon nem csinálnak ilyet.

Ezekből is látszik, hogy egy egoista, nárcisztikus ideggyenge figura.

Amúgy pedig kedves Platós Poloska Petike, hajnali 4 órakor inkább alukálni kell, ha fáradt vagy!!!

jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%

#9


Normális ember ill. egy profi politikus zaklatás esetén hívja a biztonságiakat és nem keveri magát olyan helyzetbe hogy őrá kelljen izomlegényeket hívni!

jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
64%

11


Jól mondod. Orbánék nem szoktak elnézést kérni, pedig többet ártottak mint Magyar Peter bulija.

jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
31%
13# ez nagyon gyengére sikeredett....👎
jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 DK-s ***** válasza:
56%

Ez a majom még annál is önteltebb és beképzeltebb, mint feltételeztem.


Ahogy hatalmat kapott a kezébe, azonnal azt hiszi hogy Ő bárkivel, bármit megtehet.


Ez a nárcizmusnak már az orvosi súlyossága. És EZT szavaztátok be az EU parlamentbe.


Gratulálok.

jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
34%

#13


Orbánéknál idáig mindenki lemondott aki hasonló botrányba keveredett

Majd figyeld Petit!

jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
31%

11-es, hé, azért nem egy homoszexuális orgiáról csúszott le a csatornán pucéron, egyhátizsáknyi droggal a hátán, ahogy a fideszesek szoktak, helló!


Nem is k.rvákkal narkózott a jachton mint a másik fideszes!


Többet ivott a kelleténél, szándékosan provokálták és kiakadhatott.

jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 DK-s ***** válasza:
64%

#17-nek:


Közszereplő, innentől pedig nincs mire fel mentegetni.

jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
34%

#17


Nem csak szemtanuk szerint tök részegen botrányosan viselkedett, nőket zaklatott és dulakodott.

jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
70%

"Orbánéknál idáig mindenki lemondott aki hasonló botrányba keveredett"


Egyelőre még mindig nem tudjuk, mi a botrány! Annyit látunk, hogy biztonsági őrök elvezetik.


Nem mondhatod, hogy "hasonló", ameddig nem tudjuk, mi történt.


Azt tudjuk, hogy Szájer homoszexuális orgiáról menekült pucéron, a hátán egy hátizsáknyi droggal.


Azt tudjuk, hogy Borkai a jachtján drogozott és k.rvázott.


Azt ebben a percben én még nem tudom, pontosan mit is csinált Magyar Péter, amiért elvezették - és semmilyen bizonyítékot sem láttam semmire.


Várjuk ki, majd aztán véleményezzük, hogy hasonló-e vagy nem hasonló!

jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!