Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem vagyok elvakult Magyar péter rajongó!

Viszont azt nem értem, hogy sokan miért ilyen ellenségesek az irányába. Jó gondolatai vannak, ügyesen beszél és nem volt még semmilyen komoly botránya azt leszámítva, hogy kirakta a hangfelvételt a feleségéről (ami egyébként a korrupció bizonyítéka és én nem hiszem el, hogy a Judit nem tudott róla, de ez mellékes). Persze én sem értek vele egyet sok mindenben, számos dolog nem tetszik vele kapcsolatban, de nincsen tökéletes politikus!



jún. 19. 12:56
1 2 3 4 5
 31/45 DK-s ***** válasza:
69%

Az hajtja őt hogy úgy véli, mások ítélete is pozitív róla. Csak beszél és beszél, mert meg akarja mutatni, hogy milyen zseniális, és azt hiszi, hogy mások is ilyennek látják. Nincsen tisztában vele, vagy nem érdekli őt, hogy milyen felfuvalkodottnak és önteltnek látszik.


Mivel az elismertség olyan fontos neki, a céljait ennek eléréséhez igazítja. A felsőbbrendűség érzése gyakran arra indítja őt, hogy irreálisan magas személyes normát alakítson ki.



Soroljam tovább a nárcisztikus személy alapvető jellemvonásait?

jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
81%

"nem volt még semmilyen komoly botránya"

fél éve sincs hogy előkerült, beb*szna ha már lenne :D majd lesz

a ciki vele az hogy fél éve még kényelmes volt neki a fidesz, ma meg már úgy előadja magát mint ha neki ehhez semmi köze nem lenne. túlságosan bűzlik az egész. ő csak felmászott a fidesz hátán.

legújabb alakítása: az eu képviselői munka egy kamuállás, ja de most úgy döntött csak kimegy :D

és egyetértek előző válaszolókkal mert, a pártolói a szektás mentalitást képviselik.

jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 18042 ***** válasza:
82%

„Mi a bajotok Magyar Péterrel?”

Röviden és tömören: minden.

jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
84%

Ha rá kell leváltani Vityát, hát váltsuk, de ezek a bajaim vele:


- Amíg jól élt a NER-ből semmi baja nem volt vele

- Nem kommunikál jól, a fideszes kommunikációt tolja ellenzéki szemszögből (fiatal Orbi feeling)

- Nem foglal állást, napra forog rengeteg fontos témában (közönségtől függ a véleménye)

- Nem áll ki vitázni (Az M1-es parádé az nem volt vita)

- Azt mondja nem megy ki Brüsszelbe, aztán a Rogántól tanult kommunikációt előadva eléri, hogy a saját szavazói (akiket átvert) örüljenek neki, hogy megy.

jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
40%
Sok ember azért köpködi mert kinyírta a pàrtját. 3 hònap alatt számos pàrt teljesen eljelentèktelenedett. Plusz sokan irigykednek rá h ilyen eredmènyt elèrt...
jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretem az ilyen személyiségű embereket, mint amilyen ő. Az egyéni véleményével sem értek egyet. Van pár sarkalatos pontja is ennek. Én szeretném, ha tényleg nem folytatná a politikai karrierjét, és átadná a helyet rátermett bizonyított szakembereknek. Jó volt, hogy megcsinálta a hype-ot, de ez nem politika, nem országfejlesztés, nem tervezés, nem jövő. Hatalmas változás kell a kommunikációban. Fel kell építeni az új embereket.
jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
45%
Miért a Gyurcsàny az jobb vót?
jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

áá nem szekta:

[link]

jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
37 de jobb ám.
jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Sokan csak Klàrika miatt szavaznak a DK ra... jò csak vezeti...
jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!