Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem vagyok elvakult Magyar péter rajongó!

Viszont azt nem értem, hogy sokan miért ilyen ellenségesek az irányába. Jó gondolatai vannak, ügyesen beszél és nem volt még semmilyen komoly botránya azt leszámítva, hogy kirakta a hangfelvételt a feleségéről (ami egyébként a korrupció bizonyítéka és én nem hiszem el, hogy a Judit nem tudott róla, de ez mellékes). Persze én sem értek vele egyet sok mindenben, számos dolog nem tetszik vele kapcsolatban, de nincsen tökéletes politikus!



jún. 19. 12:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
3%
az h gyurcsány embere
jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%
Tőlem ha rá kell leváltani a Fideszt, hát legyen, de remélem utána mihamarabb eltakarítják, s nem 16 év Orbán kormány újratöltve jön Magyar Péterrel az élen…
jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudok bizni egy olyan emberben, akinek úgy cirka 20 évig nem volt gondja azzal a politikával, amit 0rbán képviselt, csak akkor, amikor a volt nőjét lapátra tette a rendszer, pont a rendszer legnagyobb botránya ideje alatt. Nekem személy szerint, baromira nem tűnik őszintének és kamuzik.
jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%
Semmit nem bizonyít az a hangfelvétel (egy zavaros pletyka továbbadása minden konkrétum nélkül), és hát mint kiderült, MP egy feleségbántalmazó, mániákus hazudozó és narcisztikus pszichopata zsaroló. Más baj nincs vele.
jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
76%
3: őt magát tették lapátra, az volt a baja. Amíg nem rúgták ki, csak őrizgette a felvételt.
jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
59%
Ha megválasztják kb ugyanaz azt csinálná mint a Fidesz. A #3-as válaszoló leírta az érveket.
jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
50%

3 tökéletesen leírta. Orbán hozzá képest gerincoszlop.

Orbánhoz képest meg a csiga az.

jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
53%
5, nem, amig nem ment el a Partizánba, nem volt semmiféle hir vele kapcsolatban. Amikor "kicheckolt" a NER-ből, már, ha "kicheckolt", onnantól vesztette el a pozicióit.
jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
63%
Mi a baj Magyar Péterrel? Feleségről hangfelvételt készített titokban és Varga Judit elmondása szerint egy bántalmazó ember, még ha "csak" szóban bántalmazta is. Platóról kiabál trágár stílusban a templomi tömegnek, rohamot indít a Turul kávéházzal szemben. Kioszt minden olyan sajtóterméket, akik nem nyalják körbe őt, vagy nem kritikátlanul dicsőítik. Vádaskodik, fenyegetőzik. Nem bírja a kritikát és egyből agresszíven támad, ha sértve érzi magát. Legutóbbi 2 ATV-s interjúja minősíthetetlen... Ha szembesítik az igazsággal, akkor pedig feláll és elmegy.. Mindössze "csak" ennyi baj van Magyar Péterrel.
jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%

8: Nem, már előtte megüzenték neki, hogy fel is út, le is út, utána ment el a Partizánba.


„A minisztérium január 18-án értesítette Magyar Pétert a megbízás visszavonásáról. Magyar Péter másnap SMS-ben reagált, amelyben jelezte lemondási szándékát, március 15-i határidővel. Így nyilvánvalóan értesült a döntésről."


[link]

jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!