Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem vagyok elvakult Magyar péter rajongó!

Viszont azt nem értem, hogy sokan miért ilyen ellenségesek az irányába. Jó gondolatai vannak, ügyesen beszél és nem volt még semmilyen komoly botránya azt leszámítva, hogy kirakta a hangfelvételt a feleségéről (ami egyébként a korrupció bizonyítéka és én nem hiszem el, hogy a Judit nem tudott róla, de ez mellékes). Persze én sem értek vele egyet sok mindenben, számos dolog nem tetszik vele kapcsolatban, de nincsen tökéletes politikus!



jún. 19. 12:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%
19, ez sem igaz. Magyar Péter, Mádl Ferenc keresztfia és amennyire tudni lehet a szüleiről, ők is befolyásos politikai körökből származnak. A nagy helyzet inkább pont a forditottja, V Judit mászott fel Magyar Péter hátán.
jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
36%
#10 Szóval nem volt kirúgva, és semmi bizonyíték sincs arra, hogy ki akarták rúgni, pedig állítólag még SMS-ben üzengettek is erről.
jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

És itt van a legnagyobb probléma, hogy annyi fél információ jön róla mindenhonnan és ő is rettentő sokat tesz ezen félinformációkhoz.

A kormány lehazudja róla a Holdat is -bár, a korábbi ellenzékiekhez képest láthatóan jóval kesztyűskezübben jár el vele-, még ő maga is mond akkora baromságokat sokszor, amit még MZP is, 2 évvel ezelőtt megirigyelt volna.

jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Szikszai.B ***** válasza:
87%

1. Közel 20 évig kiszolgálta a NER-t, majd miután kirakták a NER-es pozícióiból, hirtelen nagy NER ellenes lett... nagyon hihető sztori.

2. Hazudik. Többször volt már kisebb-nagyobb hazugsága, a legutóbbi pl. az, hogy nem hívták meg az ATV-be, miközben többször is hívták.

3. Ahogy a feleségével bánt, az megbocsájthatatlan. Éveken keresztül, rendkívül aljas módon, verbálisan bántalmazta őt. A viselkedése egy az egyben hozza a durván nárcisztikus személyiségzavart.

jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
36%

A felesége bántalmazásáról:

a felesége államilag védett személy volt, igy mind Varga Juditot, mind Magyar Pétert át kellett, hogy vizsgálja a belbiztonság és figyelték is őket a nő minisztersége idején, hiszen VÉDETT SZEMÉLY volt. Ez kötelező. Befolyásolható politikust nem lehet kinevezni. Vagy totális kamu a bántalmazásról szóló vád, vagy teljesen alkalmatlan a kormány belbiztonsága.

Ez a vád, akár igaz, akár nem a kormány lemondásához kellene, hogy vezessen. És nem Magyar Péter védelmében irom.

jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
33%
Mi a bajom vele? Jöhetett volna hamarabb :)
jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
80%
Nekem semmi, inkább semleges, szimplán túlzásnak érzem a felhajtást körülötte. Inkább csak furcsállom ,h ahhoz képest,h nem nagyon állított még semmi konkrétat, sokan így is oda meg vissza vannak érte. Ha valakivel bajom van,akkor azok inkább a fanatikus rajongói,akik virtuálisan meglincselnek bárkit,aki egy rossz szót mer rá mondani, illetve ez a kritikátlanság egy kicsit aggasztó Magyar Péter irányába, így nem is nagyon kell programot csinálnia,hisz láthatóan senki nem is várja el, ezért nem őt kell hibáztatni,hanem a kritikátlan rajongóit.
jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
30%
Nekem semmi bajom nincs vele. Most is az ő pártjára szavaztam és 26-ban is rá szavazok ez már biztos.
jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
82%
27# Hát ja.. MP hívei durván szektásak, még a DK-s szektásoknál is rosszabbak.. Nem lehet kritikával illetni, mert őfelsége megsértődik, ő ellenben vádaskodhat, fenyegeztőzhet, személyeskedhet, mint tette azt Szöllősi Györgyivel, az ATV műsorvezetőjével is például. De ő sérthetetlen. Kicsit a sajtó felelőssége is, hogy ennyire kritikátlan imádat övezte, gondolok itt pl a Telexre, de a Puzsér-féle hardtalkban is fele annyi kritikus, fingatós kérdést nem kapott, mint mondjuk Karácsony , Puzsér konkrétan alákérdezett..
jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
71%
Arról nem beszélve, hogy kvázo ugyanaz a liberális értelmiség állt be mögé, mint akik annó Márki-Zay szekerét tolták. Az a kísérletük nem működött, ígs találtak maguknak egy új prototípust, egy hamis messiást, Magyar Péter néven. Meg is találták, MZP-nél is önteltebb és beképzeltebb karakter személyében. Ebben van változás kb, meg annyi, hogy szőke haja van, nem barna. Márki Zay is szerzett ennyi százalékot 22-ben.
jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!