Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek, ti sem szavaztatok...

Melegek, ti sem szavaztatok emiatt Magyar Péterre vagy Vitézy Dávidra?

Figyelt kérdés
Vitézy a FIDESZ jelöltje, így egyértelmű volt, hogy rá nem szavazok. Magyar Péteren gondolkodtam, de szomorú, hogy nem foglal állást a melegek ügyében. Míg pl Karácsony simán kirakja júniusban a pride zászlót, nem tudom, hogy Magyar Péter is kirakná e a Pride hónapjában, kiállna-e a melegek házassága mellett. Ameddig ebben nem foglal állást, sajnálom, de a Momentumra szavazok. Még akkor is, ha csak pár százalékot érnek el.

jún. 18. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

MP-re leszavaztam, mert a közvélemény kutatások (helyesen) megjósolták, hogy sem a Momentumnak, sem a Kutyáknak nem volt esélyük bejutni.

De ez inkább volt szavazat a Fidesz ellen mint a Tisza mellett.

jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

“ Vitézy a FIDESZ jelöltje, így egyértelmű volt”

Karácsony volt a Fidesz igazi jelöltje, csak ti nem láttatok át a szitán.

jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi ésszel szavazz nyugodtan a Momentumra.
jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Vitézy Dávid egészen konkrétan maga is meleg, akárcsak az őt indító párt elnöke, Ungár Péter.


A Fidesz is tele van melegekkel.


De nem a szexuális orientációnk szerint kell szavazni (pláne várospolitikusokra), hanem az értékrendünk szerint.


Én az undorító Fideszre soha nem szavaznék, de nem azért mert melegek vagy nem melegek, hanem mert korruptak, hazugok, tolvajok, képmutató farizeusok, hazug álkeresztények, oroszbérenc hazaárulók, Európa és a magyar nép ellenségei, a magyar nemzet megosztói, gyűlölködők és jellemtelen szélkakasok.


Emellett tönkretették már a magyar gazdaságot, az egészségügyi és oktatási rendszert, a szociális ellátórendszert, a felsőoktatást, a forintot, a demokráciát, a jogállamiságot, a sajtószabadságot, mindent, amihez csak hozzáértek.


A régió éllovasaiból az utolsó sereghajtóvá züllesztették Magyarországot (már a román reálbérek is jobbak) és az EU legkorruptabb országává rohasztották.


Hiába meleg Vitézy Dávid is, Ungár Péter is, Szájer Jóska is és Orbán Viktor fia is, attól ők még nem lesznek sem toleráns, sem emberséges társaság. A gyakorlatban pedig a politikájuk csak rombol - és messze nem csak a melegek számára kártékony és végtelenül ártalmas!


Ők egy dologban toleránsak csupán: korra, nemre, vallási, politikai és szexuális identitásra való tekintet nélkül tették tönkre a magyar emberek életét és országát!

jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked ezek fontos dolgok, akkor azt még megértem, hogy Karácsony Gergelyre szavaztál, de hogy Magyar Péterre miért nem, azt kevésbé. Soha nem mondott semmi rosszat a melegekre, csak hogy elfogadónak kell lenni mindenkivel szemben. Ha elkezdene a melegházasságról beszélni, akkor gondolj bele milyen lejárató kampány indulna ellene. Soha nem kerülhetne a hatalom közelébe sem. Először váltsuk le a kormányt, szüntessük meg a propagandát és vegyük vissza az országot.
jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Melegkènt neked a fideszre kène szavaznod. Messze van ott a legtöbb meleg.
jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Vitézy konkrétan meleg. Magyar Péter pedig szerintem nem homofób, csak nem ezekkel a kérdésekkel foglalkozik, már csak azért sem, hogy ne támadja be a propaganda. (meg vannak az országnak ennél nagyobb gondjai is sajnos)

A régi ellenzéket meg majdnem annyira utálom mint a Fideszt ezért szavaztam erre a 2-re.

jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

#4

"A Fidesz is tele van melegekkel."

Kik a fideszes melegek?

jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Vitézy maga is búzi. MP nem az, de a Mi Hazánk kivételével minden párt LMBTQP-imádó.
jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Fideszes melegek pl: Vitézy, Szájer, Gulyás, Ungvár, Rétvàri ès Szijjártó

Bár valamelyik bi,nem homo...

jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!