Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Mi a bajotok Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem vagyok elvakult Magyar péter rajongó!

Viszont azt nem értem, hogy sokan miért ilyen ellenségesek az irányába. Jó gondolatai vannak, ügyesen beszél és nem volt még semmilyen komoly botránya azt leszámítva, hogy kirakta a hangfelvételt a feleségéről (ami egyébként a korrupció bizonyítéka és én nem hiszem el, hogy a Judit nem tudott róla, de ez mellékes). Persze én sem értek vele egyet sok mindenben, számos dolog nem tetszik vele kapcsolatban, de nincsen tökéletes politikus!



jún. 19. 12:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
20%
9, mondjuk az ezt követő interjúból pont az derült ki, hogy a felesége volt az, aki bántalmazta a férjét... de, ez már az őt körülvevő hazugságcunami része.
jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
84%
11# Mondom szóbeli bántalmazás és amilyen Magyar stílusa, én simán elhiszem, amit Judit mondott róla.
jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Válaszolok a kommentekre, mert úgy gondolom, jelenleg akkoris ő a legnagyobb esélyünk a kormány leváltására. Egyébként én is mást támogatnék elsősorban, de neki nincs esélye leváltani a kormányt.


1-es, ő volt már Orbán, Gyurcsány, Soros, Ursula embere...

2-es, ebben teljesen igazad van, ebben én és ellenzéki ismerőseim is reménykedünk.

3-as, miről kamuzik szerinted? Ezen én is sokat gondolkodtam, de arra jutottam, hogy minek járta volna ennyit az országot, hallgatott volna meg rengeteg embert élőben is online is ha végig kamuzna?

4-es, nem derült ki, hogy feleségbántalmazó, A Judit pont, hogy azt ismerte el, hogy ő ütötte meg a Pétert a többi olyan dolog volt, ami nagyon sok más párkapcsolatban is előfordul. (ha egyáltalán igaz, amit mondott)

6-os, de ezt nem tudhatjuk egyelőre..

9-es, szinte azt tudom neked írni, mint a 4-esnek, plusz a Turul kávéháznál nem volt semmi roham.. Itt a felvétel arról a napról, ha érdekel. Még a tulaj kér bocsánatot. Én ezért nem hiszek el már semmit, amit az m1-en és hasonló médiumokban lehoznak.

https://www.youtube.com/watch?v=KJrjnIZnTns&t=1s&ab_channel=..

jún. 19. 13:13
 14/45 anonim ***** válasza:
96%

Mit kamuzik?:

-Olyan bizonyitéka van, amit, ha benyújt a kormánynak nem marad más választása, mint lemond és helikopáterekkel foggnak menekülni az országból.

-Nem lesz politikus

-nem megy ki Brüsszelbe

jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
95%
14# Jaja... Egy médiahack, aki megvezette a fél egész országot.
jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
78%
Magyar Petike egy senkiházi kamugép, egy mániákus, egy elkényeztetett hülyegyerek, egy pszichopata állat, kb. ez a baj vele, semmi több.
jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

De ezek nem kamuzások, a kamuzás az, mikor Szijjártóék azt mondják nem volt Orosz hekkertámadás, nincs korrupció, Manfred Weber kötelező sorkatonaségot akar Európában bevezetni, stb.

Az, hogy útközben meggondolja magát, mert máshogy alakul az élet, az nem kamuzás. MONDOM sok dolog nem tetszik vele kapcsolatban, de nem, egyelőre nem kamuzik. Főleg, hogy ő is tudja, hogy megígérte, hogy nem megy brüsszelbe, ezért is hívta fel a követői figyelmét arra, hogy mégiscsak ki kellene mennie. Ha majd hazudik egy nagyot és kiderül, természetesen én is elgondolkodok rajta, hogy megérie-e támogatni. De egyelőre nem ad okot az ellenkezőjére.

jún. 19. 13:23
 18/45 A kérdező kommentje:
jún. 19. 13:24
 19/45 anonim ***** válasza:
81%
Magyar Péter konkrétan a feleségén köszönhet mindent, az ő révén töltött be magas pozíciókat. Varga Judit egy csinos, intelligens nő. Majd Magyar dobta őt.. Magyar elárulta a barátait, a kenyéradóit, akik 14 éven keresztül pénzelték őt. Magyar Péter egy hazug, megbízhatatlan, elvtelen alak, egy áruló. Aki a Fidesz nélkül sehol se lenne. Majd hátbatámadja őket. Úgy, hogy egy évtizedig sokmilliós fizetéseket kapott tőlük. Aztán előadja magát a legnagyobb ellenzékinek, mint ex-Neres.. :DDD Majd azt mondja nem lesz politikus, mégis kimegy az EP-be... Nárcisztikus, arrogáns, öltönyös, zselézett hajú szélhámos...
jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én mértékemmel, ez kamuzás.
jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!