Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az lett volna a legelegans...

Nem az lett volna a legelegansabb, legerkölcsösebb, ha Vitézy a fideszes mesterkedés után szimplán elfogadja, hogy alulmaradt?

Figyelt kérdés

Lehet jogilag okés, de az hogy két nappal a választás előtt visszalép Szentkirályi, és a táborát arra uszítja, hogy szavazzanak Vitézyre, hogy kisöpörjék gyurcsányékat meg Karácsonyt a vársosházáról.


Ez kb +200.000 fideszes szavazatot hozott Vitézynek.


Ha Vitézy valóban nem a Fidesz embere, amit senki nem hisz már el, akkor egy ilyen szégyen után nem az a legelegánsabb, ha elfogadja a vereséget?



jún. 14. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha a különbség 1%-on belül van,semmi rendkívüli nincs abban,ha a vesztésre álló fél a szavazatok újraszámlalasat kéri.Más országokban is így szokott lenni.Ha én veszítenek 0,4%-kal én is kérném az újraszamlalst.
jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Hol van itt szó eleganciáról?


Ez a koreográfia minden résztvevője előtt ismert volt minden részletre kidolgozva.


Vitézy nem lehet erkölcsös, neki azt kell csinálnia, amit a nagy ember mond neki.

jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy mivel nem fogok a főpolgmesterség közelébe sem kerülni, nehezen tudom a helyébe képzelni magam...

De én hagytam volna az eredményt. Feltételezhető, ha Szentkirályi kiesése miatt az addig őt támogatók Vitézy felé fordultak, és még így is csak majdnem azonos eredménye lett, mint Karácsonynak. ÉS akkor még süllyedjek le addig, hogy olyan szavazatokkal akarjak nyerni, amiről pontosan tudom, hogy nem nekem szólnak, hanem érvénytelennek szánta a szavazó? Mert nekem be nem adja senki, hogy ahol két X van, egy SZA meg egy VD, az azért van, mert a szavazó észrevette, hogy jaj, Szandrára nem lehet, de várjunk csak, fejben van a választási törvény, szavazok Vitézyre is, mert az úgy érvényes lesz...


Gratulálnék, és azon lennék a következő 5 évben, hogy elszakadva azoktól, akikkel hírba hoznak, magamtól elérjem, hogy tartsanak annyira, hogy képes vagyok várost irányítani és tisztán megválasszanak.

jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Itt az érvénytelen szavazatokról van szó. Mi a garancia akkor, hogy az érvényeseket jól számolták?


Mi a garancia arra, hogy a választó nem volt megtévesztve? (Pl a kiadott nyomtatvány szerint, ha valaki Szentkirályira meg Vitézyre is ikszelt az érvénytelen.) Közben meg kiderült, hogy érvényes.

jún. 14. 09:09
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

#1

Csak más országban az ország miniszterelnöke nem avatkozik be ilyen ördögien kitervelt, amorális eszközrendszerrel a főpolgármester választásba.

jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Mi a garancia akkor, hogy az érvényeseket jól számolták?


annyiszor számoljuk újra, ahányszor nem lesz kétszer azonos a számuk. Én többedszer voltam tag, és bár kettőt ír elő a tv, mi olyankor még egyszer, biztos, ami biztos számolunk. Ha háromszor is ugyanannyi, hidd el, az tényleg annyi.

jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
5)Mivel avatkozott be Orbán?
jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 sörpocak ***** válasza:
25%

Én azt tartanám fair-nek, hogyha egy párt visszalép az én javamra (mármint ki is van mondva, hogy az én javamra), akkor a nevem alá kerüljön fel annak a pártnak a logója is, mint támogató szervezet.

Értsd: Vitézy most a fidesz jelöltje is, függetlenül attól, hogy annak volt-e szánva. Ezt vállalja fel.

jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Olyan kicsi a különbség, hogy törvényileg is utána kell számolni mégegyszer. Sokan Vitézire és a már visszamondott Alexára is szavaztak, mert nem volt lehúzva rendesen, mintha nyomdahiba lenne. Ezek hivatalosan Vitézíre kellene mennie,.
jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8)Ha valaki önszántából visszalep valaki javára konzultáció nélkül,akkor az miért lenne annak a szervezetnek/szemelynek a jelöltje,aki visszalepett?
jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!