Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tisza Pártra hogyan szavazta...

A Tisza Pártra hogyan szavaztak ennyien, amikor se a programja nem ismeretes, meg szakpolitikai kérdésekben sem nyilvánultak meg?

Figyelt kérdés
jún. 13. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert a magyar olyan fajta, hogy kell neki vezető. A többség megszokta, hogy mindig megmondják, mit csináljon és az jó, képes bárkit követni. MP és OV ebben jók, képesek személyi kultuszt építeni.
jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
A messiásnak sem volt programja most sincs
jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert a nagy ember mesterterve bejött.


Kellő mennyiségű médiatámogatással, ... propagandával mindent el lehet érni kis hazánkban.


Az elégedetlen ellenzékieket ügyesen átirányították azért, hogy az EU parlament néppárti frakciójából kiutáltnak mégis legyen képviselete ott.

jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára az is kiderül majd, hogy délibáb volt Varga Judit igazságügyi miniszterként és azt a pozíciót is Magyar Péter töltötte be. A beszédeit is ő írta.
jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb ember nem Magyar Péter mellett, hanem a Fidesz és a DK ellen szavazott. Ami az EP választásra fontos volt, azt elmondta egyébként. Néppárti csatlakozás, euró bevezetése, Európai ügyészséghez csatlakozás, befagyasztott pénzek megindítása, stb. Akinek 2-nél több agysejtje van és magától is tud információt keresni, nem pedig a médiától várja a választ, az megtalálta. Mellesleg egyébként is minden média részrehajló, úgyhogy nem érdemes az ott leírt dolgot konkrétumnak venni.
jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

#5

"Néppárti csatlakozás, euró bevezetése, Európai ügyészséghez csatlakozás, befagyasztott pénzek megindítása, stb"


A néppárti csatlakozás akkor történhet meg, ha befogadják.(Ha átlátnak a szitán, akkor nem.)


A többi, amit írtál, az a kormányon múlik, nekik pedig eszük ágában sincs ilyesmi.

jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PMC Wagner ***** válasza:
81%
A fidesznek sincs már egy ideje szóval ez nem mérvadó.
jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyszeru, jol beszel, jo kiallasu, es utalja a fel orszag a fideszt.


Igazabol csak egy olyan jelolt kell akirol el tudjak hinni h a tobbseg raszavaz, ezt semelyik masik ellenzeki partrol nem hiszik el, mivel a propaganda vagy onmaguk lejarattak oket.

jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

A Fidesznek 14 éve az a programja, hogy "folytatjuk".


Közben szétlopták az országot, nemzetközi szinten páriává tették, és mindig csak folytatnák.


És megszavazzák.


Szerinted ki a tökömet érdekel ebben az országban bármilyen "kormányprogram"?

jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Biztos én vagyok az UFO, de alapvetően nem Magyar Péter miatt szavaztam a Tiszára.

Egy EP-választáson képviselőket juttatunk be az Európai Parlamentbe. Én megnéztem, hogy melyik pártlistán kik szerepelnek és ez alapján a Tiszáét tartottam a legszimpatikusabbnak és felkészültebbeknek. Nekik fent volt az életrajzuk és a bemutatkozásuk, hogy mit terveznek csinálni az EP-ben. Jónak tartom azt is, hogy a Tisza-párt megpályáztatta a képviselői helyeket, bárki jelentkezhetett.

Egy választás olyan, mint az állásinterjú: csak itt nem te jelentkezel állásra, hanem te vagy a munkáltató és te választasz, hogy kit alkalmaznál.

jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!