Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, 18-31 évesek ti...

Fiatalok, 18-31 évesek ti melyik pártra szavaztatok és fogtok majd 2026-ban?

Figyelt kérdés

Ha írtok akkor ha lehet írjátok le a valódi korotokat. Olyanok is válaszolhatnak akik csak 2026-ban töltik be azt a kort amikor kapnak szavazati jogot. Legszívesebben szavazást is indítanék. De úgyis ide jön majd a sok 35+ os is szavazni meg még a boomerek is. Akik figyelmen kívűl hagyva a kérdést is rá benyomnál a DK, Tiszapárt esetleg Fideszre. Pedig én úgy gondolom, hogy némelyik fiatal akár tizen, huszon éves is okosabb a politikában némelyik ilyen elvakult boomertöl, akik mindent elhisznek pár adott embernek de saját véleményük az nincs. És úgy gondolom, hogy nekünk fiataloknak fontosabb az, hogy becsületes miniszterelnöke legyen az országnak, mint nekik.

És arra vagyok kíváncsi, hogy az országban élő fiatalok kire is szavaznak. Mert több ellenzéki párt van akik szerint rájuk.

26/F



jún. 10. 20:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
meglátom, hogy lesz-e értelme hazautazni egyáltalán de a folyót fogom megnézni azonnal ha hazamegyek
jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tisza.💪

Az ördögre is szavaznék,akinek van mersze ez ellen a tolvaj banda ellen elindulni.

Nekik van most esélyük,rájuk fogok.

jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Na kérdező, nálad is betalált a propaganda
jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Betalált, de csak elgondolkodtam rajta és nem hiszek benne ezért is nem pártolok el a MHM-töl. Sokan mások viszont megtették, persze nem csak a Fidesz vagy DK miatt hanem szerintem most leginkább a Tisza miatt.
jún. 10. 22:17
 25/25 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok és Tisza.

Egyszerűen azért, mert a többi "ellenzék" a Fideszt tólja. A fideszt meg rühellem.


Elsősorban azért, mert meleg vagyok(mondjuk nem nyíltan) de ennek ellenére énis tagja vagyok annak a megbélyegzett csoportnak akik ellen tűzzel-vassal harcolnak, és a politikajuk egy részét építik.

Másodrendű állampolgárnak tartanak az ő ideológiájuk szerint, de a közel 100 ezer forintos adóm jó nekik.


Haragszom rájuk mert a 25 éven alattiakat széjjel támogatják, közben szembe nevetnek, mert egy hét táppénnzel több fizetést haza visz, mint én aki bedolgozza az egész hónapot.


Ezeket mind-mind a fidesz-nek erre a beteg politikájára írom, meg még sok más dolgot.

Szóval pusztuljon a fidesz!

jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!