Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, 18-31 évesek ti...

Fiatalok, 18-31 évesek ti melyik pártra szavaztatok és fogtok majd 2026-ban?

Figyelt kérdés

Ha írtok akkor ha lehet írjátok le a valódi korotokat. Olyanok is válaszolhatnak akik csak 2026-ban töltik be azt a kort amikor kapnak szavazati jogot. Legszívesebben szavazást is indítanék. De úgyis ide jön majd a sok 35+ os is szavazni meg még a boomerek is. Akik figyelmen kívűl hagyva a kérdést is rá benyomnál a DK, Tiszapárt esetleg Fideszre. Pedig én úgy gondolom, hogy némelyik fiatal akár tizen, huszon éves is okosabb a politikában némelyik ilyen elvakult boomertöl, akik mindent elhisznek pár adott embernek de saját véleményük az nincs. És úgy gondolom, hogy nekünk fiataloknak fontosabb az, hogy becsületes miniszterelnöke legyen az országnak, mint nekik.

És arra vagyok kíváncsi, hogy az országban élő fiatalok kire is szavaznak. Mert több ellenzéki párt van akik szerint rájuk.

26/F



jún. 10. 20:04
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
47%

2RK és a TISZA között vacilláltam. A 2RK szimpatikusabb volt számomra, de féltem hogy elveszik a szavazatom, ezért a Tiszára ment az x. Ha a Tisza tudja tartani ezt a lendületet, és még több szavazót berántani, akkor 26-ban is rájuk szavazok. Sajnos másban nem látom a kormányváltó erőt.


23/F

jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy kell neked, meg is érdemled."


Köszönöm a megerősítést, hogy továbbra se támogassam a hozzád hasonlókat.

jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%

5 "Momentumra szavaztam ...de ...nekik sajnos vége,"

😅

"így a Tiszára fogok"

1fokkal jobb

jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%

Mi hazánk

30/N

jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
12. Engem nem kell támogatnod, csak a demokráciát.
jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%
Tiszára voksolok 26-ban! Ahogy előttem írta az egyik hozzászoló...Nagyon lekéne már váltani ezt a korrupt,tetű bandát! 2 éve van Magyar Péternek hogy elindítsa a dominót! De most elindított egy nagy hullámot! Hajrá Tisza párt!
jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Tiszára fogok mert nincs normális esélyes baloldali párt.
jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Ja 29 vagyok előző voltam
jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
Előző választásokon momentum illetve osszefogas volt , most a Tisza. És ha nem csinálnak vmi nagy fassagot legközelebb is rájuk megy. 3 hónap alatt többre vitte mint a régi ellenzék több választás óta . Belatom, jó eséllyel velük xarra se megyünk. Jöhet más.
jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Na ha már ennyi válasz jött én is leírom a véleményemet. Csak azért nem akartam a kérdésben mert akkor fogadok a válaszok fele lehurrogna.


A Tiszapárt nekem is szimpatikus lenne van amiben egyet értek velük. De én biztos nem fogok szavazni egy olyan emberre aki a saját családját eláztatta, bántalmazta. És eddig az se tudtuk ki az a Magyar Péter és egyszer csak a semmiből feltört. Ez vagy megint Gyurcsány új titkos fegyvere. Vagy pedig Brüsszel és Soros áll MP mögött szerintem.


Tehát maradtam a Mi Hazánknál és 26-ban is rájuk teszem a voksom nagy esélyel. Ők azok akik több valós problémára világítanak rá mint MP. És igyekszek nem bedőlni annak a Fideszes rémhír terjesztésnek, miszerint ha megválasztanák Torockait akkor még nagyobb diktatúra lenne az országban mint akkor ha a DK kerülne vagy kerűlt volna hatalomra. Mert sok mindenben igaza van viszont mintha lenne olyan ami túl szigorú törvény lenne ha hatalomra kerülne. Remélem ebben nem lenne Orbánnak igaza. De azért az mégis csak szégyen, hogy teljesen el vannak hallgatatva. De rajtuk kívűl a 2R, Jobbik és a NPM (Nép Pártján Mozgalom) nekem még szimpatikus.


De ez is cringe, hogy itt csak Jobb és Baloldali politika van ebbe az országba.. Nem ártana már egy normális Centrista párt sem ebbe az országba.

jún. 10. 21:23
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!