Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, 18-31 évesek ti...

Fiatalok, 18-31 évesek ti melyik pártra szavaztatok és fogtok majd 2026-ban?

Figyelt kérdés

Ha írtok akkor ha lehet írjátok le a valódi korotokat. Olyanok is válaszolhatnak akik csak 2026-ban töltik be azt a kort amikor kapnak szavazati jogot. Legszívesebben szavazást is indítanék. De úgyis ide jön majd a sok 35+ os is szavazni meg még a boomerek is. Akik figyelmen kívűl hagyva a kérdést is rá benyomnál a DK, Tiszapárt esetleg Fideszre. Pedig én úgy gondolom, hogy némelyik fiatal akár tizen, huszon éves is okosabb a politikában némelyik ilyen elvakult boomertöl, akik mindent elhisznek pár adott embernek de saját véleményük az nincs. És úgy gondolom, hogy nekünk fiataloknak fontosabb az, hogy becsületes miniszterelnöke legyen az országnak, mint nekik.

És arra vagyok kíváncsi, hogy az országban élő fiatalok kire is szavaznak. Mert több ellenzéki párt van akik szerint rájuk.

26/F



jún. 10. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
31 éves vagyok. 2RK-ra szavaztam, de úgy tűnik minimális igény sincs rájuk. Fidesz, DK (és csatlósai), Mi Hazánk teljes mértékben ki van zárva. Tisza párt még esetleg meggyőzhet, de ha nem fognak, akkor jobb híján Kutyák.
jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Tiszapárt, csak ők képviselnek minket és ez elég egyértelmű.

Momentum ha nem fog össze a DK-val és normálisan vitte volna a dolgot nem itt tartanánk...

jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
31 éves vagyok. Nem szavazok és nem fogok szavazni.
jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Fidesz
jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

Momentumra szavaztam eddig, de mivel nekik sajnos vége, így a Tiszára fogok, a kormányváltás ugyanis most már mindennél fontosabb volna, így is félek hogy visszafordíthatatlan az az anyagi, jogállamisági és közhangulatbeli kár amit a Fidesz 15 év alatt okozott az ámokfutásával.

Ez persze nem jelenti azt hogy a messiást látom Magyar Péterben, vannak dolgok amikben nem értek vele sem egyet, de a Fidesz leváltása mindennél fontosabb lenne most már.

28F

jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom még. A 2. Reformkor szimpatikus, de még nem tudom mi lesz belőlük. Lehet semmi. Ott van a Tisza párt, van 2 évük bizonyítani. Most még nem tudok állást foglalni velük kapcsolatban. A Kutyapárt mindig ott van mint opció. Egyébként meg a Mi Hazánkra szavaznék ha nem lennének euroszkeptikusak. Így ki van zárva. Ott a fidesz is akik az utóbbi években egyre inkább ellenszenvesek az uszító, megtévesztésen alapuló kommunikációjuk miatt. Háború, Soros, migráns, stb... Egyszerűen már felb@sz. Ja meg az utóbbi 10 év gazdaságpolitikája nem volt kifizetődő.


Szóval most a Második Reformkorra szavaznék vagy a Kutyapártra.


20

jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván a Tisza
jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

"31 éves vagyok. Nem szavazok és nem fogok szavazni."


Úgy kell neked, meg is érdemled.

jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Tisza, Tisza.
jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

#4.

Nagy segítség ez a magyar családoknak...

jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!