Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is csalódott egy picit a...

Más is csalódott egy picit a tegnapi eredmények miatt?

Figyelt kérdés

Budapestiek, van aki a Momentumra szavazott? Engem mélységes szomorusaggal tolt el, hogy pl egy náci párt, akik az EU lebontásán dolgoznak igen, de egy liberális Momentum, akik talán a legtöbbet tették értünk az unióban, ők nem jutottak be.


Sajnálom továbbá, hogy a fővárosi listán is csak 4,9 %-ot értek el. Ezt jól mondta Karácsony, nem igazán érti, miért indultak külön. Soproni Tamás szerintem nagyon jó listavezető. Na mindegy, érdekes lesz.


Értem én hogy mist a TISZAé a főszerep, de számomra ők továbbra is egy zsákbamacska. Milyen utat láttok reálisan a Momsntumnak? Donáth Anna lemondott.



jún. 10. 14:13
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
22%
Vége a momentumnak, a választók értékelték azon emberek hitvány csoportját kik számtalanszor köpték arcon a magyar embereket és árulták el saját országukat. A hidra egy kisebb és gusztustalan fejét újra lekardoztuk, jön a többi! Le a hazaárulókkal! Bukott Momentum! Háp-háp Donát kacsa. Hazaárulók haza! Vissza Franciaországba görények!
jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
77%

4 talán mert az úgynevezett "hazafiak" (nácik) találnak ki olyan álproblémákat, mint a "cigánybűnözés" vagy hogy nem heterónak lenni baj.


Amúgy visszatérve a választásra, a Fidesz valójában bukott, mert az EP-ben a Néppárt lett megint a legnagyobb párt (eddig is az volt.) a szocdemek másodikak, a Momentum pártcsaládja pedig a harmadik. Én személyesen jobban örültem volna, ha a szocdemek vagy a liberálisok kerülnek első-második helyre, és a Néppárt lesz a harmadik, de a bagykoalíció így is marad. Magyarországról nézve viszont sajnos nyert a fidesz, és a Tisza bebizonyította hogy a fidesszel van és nem a fidesz ellen. Miattuk esett ki a 2 Momentumos és miattuk lett csak 2 DK-s.


Én eddig Momentumos voltam '22 óta, most már DK-s (elötte is az voltam.)


Az önkormányzatiról csak annyit, hogy szerencsére nem a fideszes Vitézy nyert, hanem a Karácsony, és a legtöbb kerületet is elvitte az ellenzék. Sajnos a mi hazánk kijutott de egy képviselővel nem sok szavuk lesz

jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!