Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is csalódott egy picit a...

Más is csalódott egy picit a tegnapi eredmények miatt?

Figyelt kérdés

Budapestiek, van aki a Momentumra szavazott? Engem mélységes szomorusaggal tolt el, hogy pl egy náci párt, akik az EU lebontásán dolgoznak igen, de egy liberális Momentum, akik talán a legtöbbet tették értünk az unióban, ők nem jutottak be.


Sajnálom továbbá, hogy a fővárosi listán is csak 4,9 %-ot értek el. Ezt jól mondta Karácsony, nem igazán érti, miért indultak külön. Soproni Tamás szerintem nagyon jó listavezető. Na mindegy, érdekes lesz.


Értem én hogy mist a TISZAé a főszerep, de számomra ők továbbra is egy zsákbamacska. Milyen utat láttok reálisan a Momsntumnak? Donáth Anna lemondott.



jún. 10. 14:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindenki csalódott.ennél többet várt az ellenzék és a kormánypárt is.
jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
De áruljátok már el, hogy miért kell megsértődni, ha nácinak hívnak titeket? :D
jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
14: paradox módon a ti hozzáállásotok náci, hiszen mindenki aki jelentősen más véleményen van az náci nektek. De nekem ok, amíg utána itt meg a sírás-rívás meg lepontozás a jobboldal meg nyer.
jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem nem nem, ne terelj, miért kell megsértődni, ha valaki nácinak hív titeket? Én libsi vagyok, nem sértődöm meg rajta, felőlem mindenki olyan amilyen, csak vállalja fel :)
jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
16: engem baromira nem sért. Hülyeségnek tartom, illetve nekem ebből látszik az, hogy ki az, akinek nincsenek érvek a fejében. Mások nevében pedig nem tudok nyilatkozni.
jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
27%
Ideges vagy kilences? Nagy zakó a tegnapi nap, hullanak a libernyák könnyek. De egyet se félj, a java csak most jön óceánon túl is leépül a fajtád hamarosan.
jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Én pont nem emiatt vagyok csalódott:D A Momentumnak vége, meg is érdemelték, amiért egy centrista pártból elbaloldaliasodtak és összeálltak Gyurcsányékkal. Én csak amiatt vagyok csalódott, hogy a Fidesz így is majd 45%-ot és 11 mandátumot kapott az EP-ben. Igaz, így is sokat rontottak, de nem eleget!
jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Mint látod itt is az agyatlan jobbercsőcselék tenyészik, szóval ne lepődj meg. Én csak most végeztem a munkával, de a jobberek többsége egy lúzer semmirekellő
jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
A Mihazánk és a Momentum egymás inverzei voltak, és a fidesz politikája a homofóbia felé billentette a mérleget, erősítve a Mihazánkot, gyengítve a Momentumot, ráadásul teljesen hiányzott (talán egy liberális pártban ez érthető) a karizma, a békés magabiztosság. A vita Varga Judit és Donáth Anna között, hiába volt igaza Donát Annanak, nem tudta magabiztosan előadni az igazságot, Judit ügyes technikával már az elején személyeskedett, Anna meg felült rá, és nem tudta meggyőzni a fidesz birkákat a tényekről. Szóval hiába képviseli valaki az igazságot, ha nincs meg benne a békés magabiztosság, a szeretet, Varga Judit még cinikusan mosolygott is, látva, hogy könnyű dolga lesz.
jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ez a vita mikor volt? Nem láttam
jún. 10. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!