Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is csalódott egy picit a...

Más is csalódott egy picit a tegnapi eredmények miatt?

Figyelt kérdés

Budapestiek, van aki a Momentumra szavazott? Engem mélységes szomorusaggal tolt el, hogy pl egy náci párt, akik az EU lebontásán dolgoznak igen, de egy liberális Momentum, akik talán a legtöbbet tették értünk az unióban, ők nem jutottak be.


Sajnálom továbbá, hogy a fővárosi listán is csak 4,9 %-ot értek el. Ezt jól mondta Karácsony, nem igazán érti, miért indultak külön. Soproni Tamás szerintem nagyon jó listavezető. Na mindegy, érdekes lesz.


Értem én hogy mist a TISZAé a főszerep, de számomra ők továbbra is egy zsákbamacska. Milyen utat láttok reálisan a Momsntumnak? Donáth Anna lemondott.



jún. 10. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, a én szurkoltam, hogy a Momentum és a Kutyák ne kerüljenek be az EP be...
jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

A momentum egy lufi párt nem pukkant ki pár éven belül hanem folyamatosan eresztett le.


Csak mellesleg óriási szívességet ettek a Fidesznek, hogy megfúrták az olimpiát mert abba most belebuktak volna!

jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Épp ellenkezőleg, elégedett vagyok az eredménnyel, kicsit még meg is lepődtem, hogy Vitézy ilyen jó eredményt ért el.
jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Toroczkait nem náci, hanem hazafi. Donáth Anna pedig semmit nem tud a magyar emberek problémáiról. Csak a cigókat, és a homárokat párttolja.
jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Örülök neki, hogy csalódott vagy, én nem. Még Karácsonynak is örülök, mert így több pénz jut a vidéknek! Remélem a Momentum felbomlik, nincs rájuk szükség a továbbiakban. Követhetné ezt a példát a DK is.
jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 hypno ***** válasza:
66%

Én örültem volna ha a Momentum (és a MKKP) szerez legalább egy mandátumot. Egyfelől akkor kevesebb jutott volna a fidesznek, másfelől több az ellenzéknek.

Mindegy. Kevesen szavaztunk rájuk, így jártak.


Azzal nincs semmi baj, hogy önállóan indultak. Mástól is ezt vártam volna.


Ami meg a jövőt illeti...Újraválasztják Fegyőrt és újra lesz karaktere a pártnak.

jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Szikszai.B ***** válasza:
49%
Az egyetlen valamirevaló EP párt a Momentum volt, erre a sok ostoba odaküldi helyettük a Tiszát...
jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Náci párt? Milyen évet írunk?
jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
A nap fénypontja volt a hazaáruló Momentum megsemmisülése.
jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Pont az ilyen nácizós libsik miatt került a szemétbe Donáth Anna meg a barátnője akiknek csak a homoszex négerek a fontosak biztos valami fétis,és kerültek be a hazafiak.
jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!