Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » .Ti is megkönnyebbültetek a...

.Ti is megkönnyebbültetek a tegnapi választás eredményétől?

Figyelt kérdés

Nem azért könnyebbültem meg, mert fideszes vagyok és ők nyertek. Az összefogásra szavaztam és kormányváltást akartam. Számítottam rá, hogy nem fog összejönni, 110-90 parlamenti összetételt tippeltem a fidesz javára.


De ez az elsöprő, sima 2/3-os fidesz győzelem úgy érzem, kijelöli az utat számomra. Mégpedig azt, hogy hosszú távon ebben az országban nem érdemes gondolkodni. A tegnapi eredményből teljesen egyértelmű, hogy a fideszt nem lehet leváltani, még jó pár évtizedet uralkodni fognak. Az eddigi 12 év során reménykedtem, hogy lassan vége lesz ennek a fidesz uralomnak, de ezzel az eredménnyel a remény is teljesen elveszett. Nincs miért izgulni, nincs miben reménykedni, a fidesz belátható időn belül nem fog megbukni. A magyar nép ezt akarja, ez ellen semmit nem lehet tenni, ha az ellenzék a fejére áll se fog nyerni.


Fiatal vagyok és most megkönnyebbülést érzek, tudom, mire számíthatok az életem még hátralévő idő nagy részében, és ennek fényében tudok hosszútávú terveket is körvonalazni. Ez pedig az, hogy két lehetőségem van: Vagy elfogadom, hogy a magyar nép ilyen és ezt szeretni, és még nagyon sokáig ez a rendszer lesz, vagy pedig ha változást szeretnék, annak egyetlen módja ha elhagyom ezt az országot. Jó diplomám van és jól is keresek vele itthon, de külföldön is könnyedén el tudok vele helyezkedni, így nem az ismeretlenbe ugrok, azonban ezt meg kell tervezni, szervezni, fel kell készülni, ami sok idő. De megkönnyebbülést okoz, hogy most már tudom mire számíthatok és így mit akarok tenni az életben.


2022. ápr. 4. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, aki külföldi költözésben gondolkozik, az nem ide fog kérdéseket irkálni, hanem cselekszik.

Sokadik ilyen kérdés ez már a mai napon, találjatok ki valami kreatívabbat.

2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Mi a kérdés célja?

Segítsünk csomagolni?

2022. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

""""Nem azért könnyebbültem meg, mert fideszes vagyok és ők nyertek. Az összefogásra szavaztam és kormányváltást akartam"""""



Mi van?????

2022. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Részemről, pont ugyanezen okok miatt okozott hatalmas csalódottságot, az éjjel még aludni sem tudtam. Fáj, hogy itt kell hagynom az országot, mert kötődök hozzá, de ez, így tényleg nem állapot.
2022. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen, ez a szánalmas ellenzék azt érdemelte, amit kapott.
2022. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is csak addig maradok, amíg el nem kezdi kiléptetni az országot az EU-ból.
2022. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen együttérzek veled. Annyi a különbség, hogy én már közel 40 vagyok. Most képzeletben becsatoltam az övet, hátradőlök és várom a megszorításokat. Nekem annyiból szerencsém van, hogy ugyan Magyarországon élek, többnyire otthonról dolgozom de nem magyar a munkáltatóm, nem ide adózok (csak az ÁFA) így nekem nem okoz gondot, ha 4ezer lesz egy kiló hús vagy 800 forint a benzin. Már várom a panaszkodást. Egyedül azokat sajnálom, akik nem erre szavaztak, de ugyanúgy szívnak.
2022. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dzsonszi ***** válasza:
23%
Ha ennyire menni akartok, akkor menjetek, hallgassatok Gyurcsányra, minek kell előtte kiírni GYIK-re? Ja vagy mégse mentek de azért duzzogtok itt egy kicsit?
2022. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Fiatalon, jó diplomával pont totál fölösleges külföldre menni. Teljesen lazán tudsz itthonról nyugatra dolgozni Euróért vagy dollárért, miközben élvezed, hogy itthon azért nem kerül annyiba a lakhatás, mint ott.


Én csak akkor menekülnék külföldre, ha ki akarnánk lépni az EU-ból.

2022. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak nem az ellenzék szív a Fidesz 2/3 miatt, hanem te.
2022. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!