Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval a nagy kérdés, kire...

Szóval a nagy kérdés, kire szavaztok?

Figyelt kérdés

jún. 7. 09:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 Igen, azt gondolom, hogy máshogy gondolkodik. Lehet hülyének nézni engem, azt amúgyis imádom :D

Nem kell mindenbe összeesküvés-elméleteket belelátni. Nem mondom, hogy a szituáció nem lehet gyanús alapvetően, de csak az nem látja tisztán a dolgokat, aki csak az egyik oldalt hallgatja meg, a másikról hallani sem akar.

jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván Szentkirályra szavaztam volna leginkább, de így egyértelmű, hogy Vitézy, ha változást szeretnék.
jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
#7: én is jobban szeretném Vitézyt valóban függetlenként Bp élén látni, de így, hogy ez az exfidelitasos karrierista csaj is őt ajánlgatja nyíltan, így nem rá fogok szavazni.
jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem nézlek hülyének. Másként gondolkodsz, mint én. De legalább civilizáltan beszélgetünk. Az is valami!
jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
#13 Nyilván mindenki arra szavaz, akire szeretne. Én pusztán azt nem értem, hogyha valaki őt találja a legalkalmasabbnak, akkor miért nem rá szavaz. Miért kell mindenbe belelátni az "Orbán-szálat"? (pont úgy, ahogy a Fidesz mindenbe a Gyurcsányét látja bele) Fideszesként nem lehet jó ember? Nem lehet alkalmas? Ellenzéki vagyok, de amíg kézzel fogható bizonyíték (pl. hangfelvétel, aláírt szerződések, beismerés) nincs arról, hogy ő valóban Fideszes trójai faló, addig én Vitézyt támogatom.
jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

#15

"Fideszesként nem lehet jó ember? Nem lehet alkalmas?"

Nem, mivel az ellenkezik a párt érdekével. Ezt számtalanszor láttuk, hogy nem szakmai döntések születnek.


"hogy ő valóban Fideszes trójai faló"

Jah, az egy évtizednyi fideszessége fideszes pozíciókban a véletlen műve. Bárkivel előfordulhat.

Vitézy számtalanszor szidta az elmúlt 30 évet a főváros egyes ügyeiben. Abból az elmúlt 30 évből 10 évig ott volt ő is.

jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
#15 Gondolod, hogy a Fidesz engedné azt csinálni, amit jónak vél? Átellenben majd még a széket is kivásárolják alólad.
jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Vitézy eddig is fideszes volt egyrészt lmp támogatja főfideszes nagyasszony fiacskája, és maga Vitézy meg szegrőlvégről az Orbán rokona. Itt klánok vannak, családi kapcsolatok,ez mindenhol észrevehető a politiában ez mindig is így volt és így lesz. Lehet ezt elbagatelizálni de nem érdemes, akinek szeme és esze van látja.
jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!