Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, kire szavaztok...

Budapestiek, kire szavaztok majd egy hét múlva?

Figyelt kérdés
Van aki még bizonytalan?

jún. 2. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Grundtner András
Vitézy Dávid
Szentkirályi Alexandra
Karácsony Gergely
Bizonytalan vagyok, de szavazok
Nem szavazok
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Csak a DK!
jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Karácsony
jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok budapesti, úgyhogy én ezt 100%-ban rátok bízom, azt sem értem mit köll nekem ezt hallgatnom, híradóban, bárhol. Lesz-rom, hogy tudtok-e közlekedni vagy sem, hogy jó-e a bicikli út vagy sem, hogy ki kellene-e tiltani az öreg autókat a városból vagy sem, hogy a felújításai mennyiben tértek el a valóságtól, van-e elég zöld gyep nálatok vagy sem, az meg van-e igazítva vagy a méhek legelnek rajta, hogy a Lánchíd valóban megújult-e, minden peták rá lett-e költve vagy csak lefestették és jónapot, vagy hogy "van-e nálatok alkohol?", hogy Lovasit idézzem... Ti ügyetek!

Egy kérésem volna, ki a főnököt eltudja kapni a templom előtt, mondja meg neki, ne traktáljon minket ezzel, nálatok ki lesz a polgi. 1.7 millióan vagytok, mi meg 8 millióan, beszéljenek erről a helyi televíziókban, van belőle elég, plakátolják tele vele a várost, két Stop Háború közé befér egy stop Karácsony, stop DK! Azt se hallgatja a főváros, nálunk ki lesz a polgármester, ki lehetne, ki a jelentkezők közül a bűnöző (mondjuk mindegyik), ki a balf.sz stb. Egy tanácsot, ha tolmácsolnátok DK-sok Gergelynek, minekután láthatólag a Dunán se nagyon fértek el, lehetne a két szélén vízibicikli "út"!

Egyébiránt "mérsékelt" Fidesz támogatóként Karácsony Gergely minden egyes intézkedésével egyetértek, főleg azokkal, ami miatt sz.ptok az autóitokban. Olyan infrastruktúra van a seggetek alá tolva, potom havidíjért cserébe, hogyha azok után vergődtök az autóitokban a belvárosban azt meg is érdemlitek (mondjuk lehet, hogy csak a fideszesek vergődnek, de az se érdekel). Én a felhúzott ablakot is megtiltanám a dugókban Karácsony helyében, hogy szívjatok gázt! Kinek nem inge, az budapestiként se sértődjék meg rajta! Karácsony helyében pedig végig rohannék a bicikliúton egy e-bike-al a dugó mellett és ordítanék, hogy "mi van lúzerek???"

jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kis kiigazítás. ...a valóságban. Mennyiben tértek el a valóságban, a tervekhez képest.
jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3: te aztán jool kivagy az elettol ember jezus 😂😂


Minek írsz ide ha nem vagy pesti el se kéne olvasd:)

jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
#5 :D Abszolút öncélúságból. Próbálom humorral felejteni azt, hogy baromira fárasztva és untatva vagyok.
jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
De nem neked szól a kérdés. Van ezer meg ezer másik kérdés ami mindenkinek vagy nem pestieknek szól - akkor miért lennél fárasztva és untatva.
jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
uh... Ne, ne, ne már! Nem ezzel a kérdéssel vagyok fárasztva. :) Félreértettél bár nem tudom, hogy miként sikerült, de mindegy... az is lehet, hogy csak felületesen olvastad el mit írtam, mert téged meg én untattalak. Ha igen, akkor elnézést, ígérem nem csinálok belőle úgy szokást, mint a Fidesz média vagy az úgynevezett "független".
jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Karácsony Gergő
jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
En is. Sztem toronymagasan fog nyerni. Teljesen más mint a többiek, ég és fold
jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!