Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vagytok még itt páran, akik...

Vagytok még itt páran, akik taktikai alapon a Momentumra szavaztok?

Figyelt kérdés
Év elején még stabil 9-10%-on álltak, sajna ez most nagyon bedőlt. Pedig szerintem ők megérdemelnének minimum 1 mandátumot. Marcsak ha azt vesszük, hogy más párt mit ért el az EP-ben, meg mit ért el a Momentum.

jún. 3. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Jelenleg, aki össze-vissza szavaz/nem szavaz az a fidesz malmára hajtja a vizet.
jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Az lenne a legjobb, ha ezek a bukott ellenzéki pártok eltűnnének és akkor talán lenne esély, hogy új arcok jelenjenek meg és kialakuljon egy normális baloldali erő.
jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
3# Mondod ezt fideszesként gondolom. Közben meg egy csecsemőt is asszonyverőnek és hazaárulónak hívsz ha a fidesz azt mondja.
jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 felkelhetetle ***** válasza:
100%

4


Az, aki rühheli a jelenlegi parlamenti ellenzéket, az mindjárt Fideszes igaz? Jó érzés 2bittes világban élni? 🤡🤡🤡

jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
#3 bukott? Őszintén kérdezem, nekem még mindig ők a szimpatikusak a kétfarkúak után.
jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Remélhetően nincsenek. A Momentumnak lejárt az ideje.
jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Csitri Donáth Anna, nyilvánvaló! Egyértelmű, hogy rá szavazok, ő a legjobb csaj a politikusok közt :)
jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Mitől lenne bukott a Momentum?

A fidesz 1994-ben bukott párt volt? Épp, hogy bejutott a parlamentbe.

Vannak sikeres és sokat dolgozó poltikusai, minden választásra részletes programot írnak stb.

jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Én eddig vacilláltam, billegtem.. De a legújabb Medián-mérések is azt mutatják, hogy a Momentumra leadott szavazat elveszett szavazat. (a DK-ra is az) Őszintén? 2022-ben nálam a DK és a Momentum VÉGLEG elveszítették a bizalmamat, mert nem tudták leváltani ezt a rohadt-rothadt Fidesz-kormányt! Szétbarmolták az Összefogást, ezért végtelenül haragszom rájuk. A DK 13 éve abból él meg, hogy nem tudja leváltani a Fideszt. Ezekre a pártokra leadott szavazat elveszett szavazat, törpepártok. Ha nézem a mostani közvélemény-kutatásokat, egyedül a Tiszának van reális esélye megszorongatni a Fidesz tökeit, a többi párt a közelébe sincs ennek. Ha újabb szégyenletes vereséget szenved az ellenzék, akkor a Gyurcsány-házaspárnak ÖRÖKRE el kell tűnnie a politikából! Hogy tudná olyasvalaki leváltani Orbánékat, akik az Orbán-rendszer OKOZÓJA??
jún. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
13) ne a közvélemény-kutatásokra alapozz. 5 éve, pl 4-5%-ra mérték, majd kaptak 2 mandátumot. Most a közvéleménykutatók is beismerték, hogy elég nehéz pontosan mérni.
jún. 4. 04:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!