Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vagytok még itt páran, akik...

Vagytok még itt páran, akik taktikai alapon a Momentumra szavaztok?

Figyelt kérdés
Év elején még stabil 9-10%-on álltak, sajna ez most nagyon bedőlt. Pedig szerintem ők megérdemelnének minimum 1 mandátumot. Marcsak ha azt vesszük, hogy más párt mit ért el az EP-ben, meg mit ért el a Momentum.

jún. 3. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

15# Úgy tűnik, a vége lemaradt neked....


2022-ben nálam a DK és a Momentum VÉGLEG elveszítették a bizalmamat, mert nem tudták leváltani ezt a rohadt-rothadt Fidesz-kormányt! Szétbarmolták az Összefogást, ezért végtelenül haragszom rájuk. A DK 13 éve abból él meg, hogy nem tudja leváltani a Fideszt. Ezekre a pártokra leadott szavazat elveszett szavazat, törpepártok. Ha nézem a mostani közvélemény-kutatásokat, egyedül a Tiszának van reális esélye megszorongatni a Fidesz tökeit, a többi párt a közelébe sincs ennek. Ha újabb szégyenletes vereséget szenved az ellenzék, akkor a Gyurcsány-házaspárnak ÖRÖKRE el kell tűnnie a politikából! Hogy tudná olyasvalaki leváltani Orbánékat, akik az Orbán-rendszer OKOZÓJA??

jún. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Szerintem az utolsó mondatod azért elég nagy túlzás. Gondolj csak pl Sorosra, vagy a fiára. Senki az ég világon nem ismeri őket, a munkásságukat, ugyanakkor mégis sakkban tudják tartani a magyar vidéket. Ugyanez igaz Gyurcsányra, az egész ellenzékre, meg Magyar Péterre is.


A FIDESZnek semmi sem szent. Bàrkit be tudnak mocskolni, és a törzsszavazótabor beveszi. Szerinted, ha Gyurcsányék visszavonulnának, mi változna?

jún. 4. 05:33
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

"Szétbarmolták az Összefogást, ezért végtelenül haragszom rájuk." - ez mondjuk a Momentumra egyáltalán nem igaz!

A Momentum volt az, amely rendesen tartotta magát a megállapodáshoz és Donáth Anna volt az, aki ott volt MZP mellett a vereség éjszakáján - ez csak jelkép, de a tartalma is igaz.

jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 vicces, hogy pont te prolizol ilyen stílussal :)
jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg nem lettek valódi következményei a szégyenletes vereségnek. 2022 után fejek kellettek volna, hogy hulljanak. Becsaptak minket, választókat, hogy le tudják váltani Orbánt és rendszerét. Én akkor nagyon haragudtam rájuk, pedig az Ellenzéki Összefogásra tettem az ikszet.. Akárhogy is, amíg Gyurcsány és neje a politikában van, ez lesz. Sajnálom....
jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
2022-ben miért nem váltották le a Fideszt? Nagyon dühös vagyok rájuk, főként a DK-ra. Márki-Zaynak már az elején ki kellett volna b#szni Gyurcsányéket az Összefogásból, akkor talán lett volna esélye az ellenzéknek. A DK 13 éve úgy élősködik rajtunk, hogy közben nem tudják leváltani a Fideszt. Orbán-rendszerét a Gyurcsány-rendszer okozta, tényszerűen. Egyedül csak a Tisza hozhat változást, a felmérések alapján nekik van esélyük a Fideszt megszorongatni.Én egyebként sajnálom a Momentumot, hogy mi lett velük... Én a Tiszára szavazom. A DK-nak kéne kiesnie. A Momentum kicsit sajnálom.
jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
21: a Tiszára szavaznak elegen, ha kicsit sajnálod a Momentumot, akkor szavazz most rájuk.
jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
22# Miért nem váltották le a Fideszt 22-ben? Még előválasztás is volt, az emberek lelkesedtek, aztán jött a katasztrófa.. A Tisza a legerősebb ellenzéki párt, ha a kutatásoknak hinni lehet (tehát nem én találtam ki).
jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

23:

Nem a Momentumon múlt, hogy nem váltották le.

Náhány ok:

- a DK nem vett részt a kampányban, mivel besértődött, hogy nem Dobrev a min.e.-jelölt

- nem volt "vezér", márpedig úgy néz ki, a magyaroknak vezér/atyuska kell

jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
20) sok oka van, annak a veresegnek. En nem csak a politikusokat okolom. Nyilvan, voltak olyan elszolasok, amelyek nem kellettek volna. De valaki mondja mar meg, mit kellett volna 22-ben tenni? Sajnos a magyar ilyen egyszeru, es engem ez budai, egyetemet vegzett polgarkent igen is zavar. Hogy a jo istenbe kuldott volna Mari-Zay magyarokat Ukrajnaba? Ki az aki ezt bevette es a Fideszre szavazott? Normalis orszagban, normalis tarsadalommal az osszefogas le tudta volna valtani a Fideszt. Azt se felejtsuk el, hogy milyen a valasztasi rendszerunk
jún. 4. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!