Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumra azért haragudtak...

A Momentumra azért haragudtak meg sokan, mert 2022-ben szövetkeztek Gyurcsánnyal?

Figyelt kérdés

máj. 19. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Az uniós pénzek nem támogatása , nekem ez nem tetszett, Feri mindegy.
máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Az vitte be a gyomrost nekik.

máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

"uniós pénzek nem támogatása" - pontosítás:

az uniós pénzek ne lölőnél landoljanak

máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Én rájuk szavaztam volna, de a kollab miatt inkább a kutyapártra X-eltem. Emiatt a döntésük miatt kiábrándultam belőlük. Azóta nem is követem őket... Kár értük, jól indult csak türelmetlenek voltak.
máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt mozgasteruk, de sztem meg mindig ok tettek a legtobbet az ellenzeki oldalon. Szavazz rajuk te is, hogy bekeruljenek.
máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

#5 Összegyurcsányozott pártra semmien körülmények között nem vagyok hajlandó szavazni.


Most TISZA-ra fogok szerintem.

máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
GYURCSÁNY!!! Gyurcsánypárt...
máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#5 én a Tiszára fogok
máj. 19. 21:34
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

A Tisza egy fidesz 2.0, de szavazzatok csak rá ha tetszik a jelenlegi rendszer.

A Momentum szerintem elment egy olyan szélsőséges irányba, ami már sokaknak nem tetszik. Nálam az utolsó csepp az volt amikor kitalálták hogy a listájukba is x számú nőt betesznek, az egyenlőség jegyében. Mivel én a nemi diszkriminációt teljes mértékben ellenzem, számomra ez már elfogadhatatlan döntés volt. Nem fogok soha olyan pártot támogatni amelyik nemek alapján különböztet meg embereket egy állásban, vagy akár egy listán, ahol valaki politikai karrierje függhet ezektől a döntésektől.

máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Tisza egy Tisza 1.0
máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!