Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ugye a Tiszára...

Ellenzékiek, ugye a Tiszára szavaztok vasárnap és majd 26-ban is?

Figyelt kérdés
Emlékezzetek, ha anno leszavaztok a Jobbikra már rég nem lenne fidesz 2/3, de lehet kormány sem. Helyette liberálisokra, szocikra, zöldekre szavaztatok. Ugye nem fogjátok újra eljátszani ezt? Vagy nektek jó 0rbán?

jún. 6. 08:53
A kérdező szavazást indított:
Tiszára szavazunk hisz igaz magyarok vagyunk!
Óellenzéki pártokra szavazunk legalább 8 felé hisz Gyurcsányisták és Orbánisták vagyunk!
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

DK-ra fogok.


Magyar Péter egy Nerből kiszabadt ember.Orbán új trójai falova.

jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
26-ban majd igen,ha úgy van esély a kormányváltásra. Most inkább a Momentumra, hogy legyen meg nekik az 5%. A kormányváltás nem azon fog múlni, hogy MP most 6 vagy 7 képviselőt küld ki Brüsszelbe.
jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Én most is meg 26-ban is a Tiszára és MP-re szavazok.
jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Most biztos hogy nem, mert vannak elveim, és ezt egy 2-3 hónapja felbukkant ex NER-es alig ha tudja megváltoztatni. Budapesten remélem nagyon kevesen szavaznak a TISZARA, miutan M.P meg sem tisztelete a választókat a vitán való megjelenésével. (Listavezetoi)


Így a Momentumra szavazok, akik tettek is valamit az EP-ben értunk. Remelem sokan dontenek igym

jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
2) igazad van de latod, a TISZA hivok elvakiltabbak, mint Orban hivei.
jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Páncélos szúnyog ***** válasza:
17%
A DK megszüntethetné magát már inkább. A szavazóik pár év múlva kihalnak és utána már,úgyis mennek a kukába. Most komolyan azért fenntartani egy pártot, mert vannak még idős kommunisták, akik imádják Gyurcsányt. Akinek van esze és nem 60+ os az nem szavaz a DK-ra.
jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha MP-nek nemsikerül legyőzni a fideszt akkor fojtatódik a lopás csalás mutyizás a korrupció a pedofilok mentegetése, az lesz Magyarországon is mint ami Kínába van, úgyhogy jól gondolja meg mindenki hogy hova teszi azt az x.et. Hajrá Tisza! Hajrá MP!
jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem rengeteg 60-nál fiatalabb DK-s ismerősöm van.
jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

"a Momentumra szavazok, akik tettek is valamit az EP-ben értunk."

És miből gondolod hogy a Tisza párt és MP nemtesz meg majd mindent ha bejutnak az EP-be??? Szerintem MP-ék még felkészültebb embereket küldenek és még hatékonyabban fogják Magyarország érdekeit képviselni.

jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a Tiszások azt se fogják tudni, hogy eszik-e vagy isszák, az Európai Parlamentet. Becsücsülnének a Néppártba, a KDNP mellé, illetve ahol régebben a Fidesz is volt. Engem nem győzött meg, sőt kifejezetten ellenszenves ez az egész bohózat.

Egy 19 éves DK-szavazó (igen, vagyunk fiatalok is)

jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!