Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek? Megérdemlünk egy...

Budapestiek? Megérdemlünk egy olyan felkészült szakembert a város élére,mint Vitézy Dávid? Vagy maradjon minden úgy,mint az elmúlt 5 évben?

Figyelt kérdés
Eddig annyira nem rajongtam érte,de most volt egy kis időm és több ilyen vitát is meghallgattam,ahol szerepel,és tényleg szinte elképesztő,hogy egy politikus ennyire sok szakmai dologról beszéljen, ennyi víziója ,elképzelése legyen a várossal kapcsolatban. Hirtelen nem is értettem,hogy hova csöppentem,mintha minimum 20 évet mentünk volna vissza az időben,ahol valódi elképzelésekről beszél valaki és nem a szokásos Orbán-Gyurcsány sárdobálás megy. Szinte már azt éreztem,hogy lehet meg sem érdemlünk egy ilyen embert a város élére.

jún. 5. 10:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

"Engem nem érdekelnek a pártok"

Akkor minek írsz ki egy így megfogalmazott álkérdést?

jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy itt gondolatolvasók is vannak. :D
jún. 5. 12:00
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

Vitézyre kellene szavazni, még akkor is ha Orbán családfáján egy oldalhajtáson felfedezhető...

Vitézi ért a közlekedés-szervezéshez..nekem ez pont elég.

jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a többség érzelmi alapon szavaz, vidéken az Orbán lózungokra fogékonyabb a többség,ezért ott a Fideszre, Budapesten meg az anti Orbán lózung a népszerű ,így ugyanilyen alapon szavaz a többség Karácsonyra. A séma az pontosan ugyanaz,de ezek a táborok úgy gyűlölik egymást,hogy ezt sose látnák be,hogy pont ugyanaz csinálják. A többség Orbán Viktorhoz való viszonyulása alapján szavaz gyűlöletből vagy imádatból.
jún. 5. 12:45
 25/25 anonim ***** válasza:
37%

"Vitézi ért a közlekedés-szervezéshez..nekem ez pont elég."


Válasszátok meg a BKK vezetőjênek, a közlekedésszervezés a BKK dolga, nem a főpolgié.

jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!