Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek? Megérdemlünk egy...

Budapestiek? Megérdemlünk egy olyan felkészült szakembert a város élére,mint Vitézy Dávid? Vagy maradjon minden úgy,mint az elmúlt 5 évben?

Figyelt kérdés
Eddig annyira nem rajongtam érte,de most volt egy kis időm és több ilyen vitát is meghallgattam,ahol szerepel,és tényleg szinte elképesztő,hogy egy politikus ennyire sok szakmai dologról beszéljen, ennyi víziója ,elképzelése legyen a várossal kapcsolatban. Hirtelen nem is értettem,hogy hova csöppentem,mintha minimum 20 évet mentünk volna vissza az időben,ahol valódi elképzelésekről beszél valaki és nem a szokásos Orbán-Gyurcsány sárdobálás megy. Szinte már azt éreztem,hogy lehet meg sem érdemlünk egy ilyen embert a város élére.

jún. 5. 10:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Volt ilyene Vitézynek a BKKnál is valamint akkor is amikor államtitkár volt. Mi lett a vízióiból?"


Akkor most a fideszes csapata az jó volt Vitézynek? De közben meg azért nem szavaztok rá,mert NER-hez soroljátok? Vagy hogy van ez? :D

jún. 5. 11:09
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

"Akkor most a fideszes csapata az jó volt Vitézynek?"


Jó volt? Hány sikeres projektje volt államtitkárként Vitézynek? Olyna sikeres volt, hogy már az intézményt is felszámolták amit államtitkárként vezetett, igaz? :D

jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Én is ezt kérdezem. :D


#9-es válaszoló 10:59-kor írta ,h jó volt a csapata államtitkárként.

Nem én.

jún. 5. 11:27
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Az embereket nem érdekli, hogy egy víziókkal rendelkező szakemberről van szó, hanem azt nézik, hogy "ha nincs velünk, akkor ellenünk van". Pár hónapig államtitkár volt, most meg az LMP támogatja. Jobb- és baloldali egyaránt alá tudja támasztani, hogy miért ne rá szavazzon, hanem a saját oldalának teljesen alkalmatlan jelöltjére.


De ne nekem legyen igazam, és győzzön Vitézy!

jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt a választ én írtam. Nem azt írtam, hogy jó csapata volt, hanem hogy volt csapata - ráadásul elég költséges - és a terveiből így sem lett semmi. A szövegértés már nem alapkövetelmény az iskolában?
jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
5%
Vitézy noob lol
jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkit lepontozok aki Vitézyt nem szidja. Ennyike
jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"

"Vitézynek egy jó csapat kell,akik megvalósítják a terveit."



Volt ilyene Vitézynek a BKKnál is valamint akkor is amikor államtitkár volt. Mi lett a vízióiból? "


Akkor szó szerint beidézem,ha nem tudnál visszalapozni az előző oldalra.

Az ilyen lekezelő hangnem érdekes,h pont azokra jellemző,akik saját maguk félreértését másra akarják kivetíteni. :D

jún. 5. 11:48
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
#17 Én Vitézyt támogatom (14. válaszoló vagyok), de ne tedd! A válasz akkor hasznos, ha a kérdésre válaszol! Ha a kérdező véleményekre kíváncsi, akkor nem a nekünk nem tetsző vélemény a haszontalan!
jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
# 19 De valahogy le kell küzdenem a frusztrációt amit Vitézy Dávid okozott nekem.
jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!