Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy Kunhalmi Ágnes ajtóról lepattanása , az elmúlt 20 év legviccesebb politikai alakítása?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy ha nem is legjobb, de dobogós helyezés.



máj. 28. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az viccesebb volt pár hete, mikor azt mondta a partizánban, hogy másfél millió baloldali szavazójuk van.
máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Jajj ezt már el is felejtettem, köszi. :DD
máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
"Áágnes!"
máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Színjáték volt. A kék fidesz színjátéka. Hadházy meg ott feküdt a földön, a többiek is, mintha a biztonsági őrök kényszerítették volna őket a földre, jó képek készültek Brüsszelbe.
máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon cuki a Kunhalmi,a kedvencem, szóval nekem tetszett az alakítása :D
máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Most viccesebb a színjáték amit a külkakadú ad elő hogy a nyilvánvaló hazaárulását takargassa.
máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek egyet, mert Kunhalmi Ágnes magyar.
máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokkal viccesebb amikor a kolostormalac sámliról szónokol a legfőbb híveknek.
máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Az inkább szánalmas volt. Viszont az amit mondott a másfél millió DK szavazójuk van, csak Marci miatt volt vicces. - Ágnes!🤷‍♂️


A vicces dolgokat Gyurcsány Ferenc szállítja, fantasztikus troll, ahogy előadja magát, olyan egyedi. Mikor érdeklődnek hogy a vagyonához becsületes úton jutott-e hozzá: MI AZ HOGY!? Nagyon is!


(Azt sugallja, hogy majd bele szakadt, és megdolgozott érte)

máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi ez a másfélmillió szavazó? 2022-ben kapott az ellenzéki összefogás 1 millió szavazatot, ezen emberek többsége is csak a DK miatt szavazott az összefogásra. Akkor most milyen másfél millióról beszélünk?😅
máj. 28. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!