Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek? Megérdemlünk egy...

Budapestiek? Megérdemlünk egy olyan felkészült szakembert a város élére,mint Vitézy Dávid? Vagy maradjon minden úgy,mint az elmúlt 5 évben?

Figyelt kérdés
Eddig annyira nem rajongtam érte,de most volt egy kis időm és több ilyen vitát is meghallgattam,ahol szerepel,és tényleg szinte elképesztő,hogy egy politikus ennyire sok szakmai dologról beszéljen, ennyi víziója ,elképzelése legyen a várossal kapcsolatban. Hirtelen nem is értettem,hogy hova csöppentem,mintha minimum 20 évet mentünk volna vissza az időben,ahol valódi elképzelésekről beszél valaki és nem a szokásos Orbán-Gyurcsány sárdobálás megy. Szinte már azt éreztem,hogy lehet meg sem érdemlünk egy ilyen embert a város élére.

jún. 5. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, megérdemelne Budapest egy ilyen szakembert
Nem, ugyanazt érdemeljük,amit az elmúlt 5 évben kaptunk
27 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Valahogy így kellene megfogalmazni:


Inkább szavazzunk egy magát szakembernek állító NER-esre, aki kritizálja a NER-t vagy Budapest maradjon ellenzéki kézben?

jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Magyarul: Legyen-e fideszes vezetése budapestnek vagy nem.
jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Budapest nem érdemli meg
jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek a pártok,felőlem lehet valaki fideszes vagy DK-s is,csak az érdekel,hogy mi a víziója a városról, de már azt is nagyra értékelem,ha valakinek egyáltalán van róla víziója.
jún. 5. 10:42
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Vitezy az a baj h csak elmeletben jo. Gyakolratban nem lenne megvalositva a sok terve.
jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Viszont így elnézve ezt a polarizált magyar közéleti állapotot, nekem az a megérzésem,hogy a magyarok többsége úgy érzi,hogy nem érdemel valódi szakembereket. Inkább polgárháborús érzelmi alapú lózungokat szeretnének hallani. Így ahogy országos szinten Orbánt,úgy városi szinten Karácsonyt kapják, aki ezeket maradéktalanul le is szállítja nekik.
jún. 5. 10:46
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
Fontos, hogy BP ellenzéki város maradjon. Most Karácsony, 29-ben pedig jöhet a Tisza főpolgármestere.
jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Vitézynek egy jó csapat kell,akik megvalósítják a terveit. Neki vezetnie kell,víziókat megfogalmazni,elméletben kidolgozni, és megadni az irányt, egy jó csapat pedig arra kell,hogy ezt gyakorlatban megvalósítsa. Az ő részéről a víziók megvannak, nyilván nem egyedül rajta múlik a dolog,de én már ezt is szinte csodának tartom,hogy van egy politikus akit egyáltalán érdekel a város jövője,mert ilyennel már nagyon rég nem találkoztam.
jún. 5. 10:53
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

"Vitézynek egy jó csapat kell,akik megvalósítják a terveit."


Volt ilyene Vitézynek a BKKnál is valamint akkor is amikor államtitkár volt. Mi lett a vízióiból?


" Neki vezetnie kell,víziókat megfogalmazni,elméletben kidolgozni, és megadni az irányt"

A Vitézy programjában felvázolt víziók költsége többszörösen meghaladja a magyar költségvetés keretét, érted nem BUdapestét hanem az egész országét!Többszörören!!!!


Mibű báttya? Honnan lenne a víziókra pénz? Te hiszel a mikulásban is?

jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Az lenne a csoda, ha tartaná a szavát és 4 év alatt többet ér el mint Karácsony Gergely...
jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!