Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A partizános vitán csak nekem...

A partizános vitán csak nekem tűnt nagyon is arrogánsnak, hirtelen haragúnak Vitézy?

Figyelt kérdés
Ha ilyen egyszerű vádaktól is kifordul magából, hogy tudna nyugodtan, 5 éven át elvezetni egy várost? Ehhez képest Karácsony sokkal higgadtabbnak, megfontoltabbnak tünt. Az a véleményem, hogy mivel a főpolgármesterség egy team játék, együtt kell majd működni több frakcióval is a fővárosban, ha valaki ilyen apró vádakra egy vita során így reagál, az nem tud főpolgármester lenni.

jún. 2. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vitézy nagyon jól tudja hogy nincs esélye, ahogy közeledik a választás egyre kétségbeesettebb. Ez tisztán látszik.

Partizán vitán is mondott jó dolgokat, csak fedezet nincs arra amit ígér.

Konkrétan 5 év karigeri alatt azt várta el hogy az ő és tarlós alatt szétforgácsolt tömegközlekedést csettintésre tegye helyre. Humoros amikor Vitézy számonkéri karigerin a légkondi nélküli roncs rohadó orosz metrókocsikat mikor vitézy intézte és az ő aláírása van a beszerzésen, persze most előadja hogy jaj nem is akarta aláírni, de mégis megtette. Nem állt akkor a nyilvánosság elé hogy ez nem jó.


Az a helyzet nekem nem szimpi karigeri, de az indulók közül magasan ő a legjobb választási lehetőség. Szerencsére csont nélkül nyerni fog, vitézy meg a szandi a két narancsjelölt meg megy ahova való, a francba.

jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1) erősebbnek éreztem a vitán Vitézyt, de ahogy mondod, nem làtok valós fedezetet arra, hogy ax igéreiteit miből valósítaná meg. Plusz nyilván könnyebb helyzetben van, ő a kihívó fél. Nincs mögötte 5 évnyi lejárató propaganda, Covid, haború, inflációs válság.
jún. 2. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arrogáns? - mint a fideszesek többsége.
jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez a vitézi gyerek beleszületett a gazdagságba. Anyuci, apuci betolta már 18 évesen a fullos helyekre. Azt se tudja, mi az, hogy munka.


Aki erre a ficsúrra szavaz, az arra szavaz, hogy a maradék pénzt is kitalicskázzák Budapestről. Karácsony se fog egy kanyit sem betalicskázni oda. Szandira meg azért ne szavazzatok, mert azt a vidéki települések sínylenék meg. Atomot BP-re!

jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!