Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy autós oktatónak kötelező...

Egy autós oktatónak kötelező bunkónak és arrogánsnak lenni? Miért ilyenek??

Figyelt kérdés
Azért fura mert nem hiszem hogy egy buta proli ember el tudná végezni a képzést meg ki tudná fizetni? Akkor miért ekkora paraszt az összes? Gyakorlatilag nem ismerek embert aki arról számolna be hogy normális oktatója lett volna. Pl ha valamit nem úgy csinálsz akkor ugat bzdmeg meg ilyenek. Ezt egyáltalán hogy meri? Nekem azt mondták nem létezik olyan aki nem ilyen. Sajnos már a harmadik oktatónál vagyok az időm ami maradt az nagyon kevés, de legalább azt mondja le vizsgáztat remélem úgy lesz tényleg. Már régóta szarakodok a jogsival nincs már időm.

2023. febr. 3. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy oktatót nemsok választ el az idegösszeomlástól. Ő is ember, és a saját bőrén érzi a gazdasági hekyzetet, meg kitudja mi lehet otthon. Minden reggel úgy kel fel,hogy előre retteg milyen tanulót kap, folyamatosan résen kell lennie, nehogy balesetbe keverje, és nincs az,hogy nyugodtan hátradölhet. Lehet egy ideig bírni talán,de egy idő után tutira kiidegel mindenkit ez a munka,és nem csodálnám ha midegyik egy idő után nyugtatókon élne, aki meg nem az kiadja magából, és sajnos a tanulókon csapódik ilyenkor le.
2023. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem találkoztam ilyen oktatóval, de olyan tanulóval sem, aki oktatókat váltogatna. Ahogy az apámat és a tanáraimat sem magamnak választottam, szimplán azzal a hozzáállással tanultam vezetni is, hogy odafigyelek arra, aki valószínűleg jobban ért hozzá, és nem játszom a hisztis kislányt, ahányszor nem tetszik valami.
2023. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

A vezetés önmagában stresszes dolog, pláne, ha olyan ember vezetéséért kell felelősséget vállalni, aki nem tud, hiszen most tanulja. Mert azt nyilván tudod, hogy tanulóvezető esetén, ha balesetet csinál, az oktató számít vezetőnek jogi felelősség szempontjából.

Emellett, mint általában az autóval hivatásszerűen foglalkozó emberek, a gépjármű-oktatók is az átlag férfinál jóval nagyobb egóval rendelkeznek.


Én 30 éve tanultam vezetni, akkor is az oktatók döntő többségéhez kellett egy eredendő lazaság és hogy ne szívjam mellre, ha lecsesztek. Férfiak, nagy az egójuk, nem finomkodnak, ha valamit elrontasz. Nem kell megsértődni, hanem meg kell próbálni legközelebb jól csinálni.

2023. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
1es! Senki nem nyomott pisztolyt a fejéhez, hogy oktatónak menjen. Engem meg is akart ütni egyszer annyira idegbeteg volt...
2023. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, muszáj.


Na most így jobb?

2023. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jobb.
2023. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Én nekem végtelenül kedves oktatóm volt mindent elismételt nekem 1000000 milliószor akárhányszor elrontottam és 30 órával le is vizsgáztam
2023. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Én meg szinte csak olyanokat ismerek, akiknek jó oktatója volt, akkor most mi van?


Az oktatóm hangnemével, stílusával én sem mindig értettem egyet. Pedig amúgy jól eldumáltunk és azóta is ha össze futok vele beszélünk.


Mondjuk olyat sem ismerek aki egyáltalán váltott volna oktatót és harmadik oktató után is még mindig az oktatót okolná azért, amiért ő egy szar aki még mindig nem tud vezetni.

2023. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
#10 Egy újabb vezetésre pszichológiailag teljesen alkalmatlan ember hozzászólását hallottuk, köszönjük.
2023. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kotelezo, de lehetnek. Ebben a munkakorben nem ezek a legjobb tulajdonsagok es valoszinuleg elobb-utobb nekik lesz rosszabb emiatt, de van ilyen. En szerencses voltam, szerintem jobb oktatom nem is lehetett volna anno, parom jellemzese az oktatojarol viszont inkabb megfelel a te leirasodnak.
2023. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!