Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy autós oktatónak kötelező...

Egy autós oktatónak kötelező bunkónak és arrogánsnak lenni? Miért ilyenek??

Figyelt kérdés
Azért fura mert nem hiszem hogy egy buta proli ember el tudná végezni a képzést meg ki tudná fizetni? Akkor miért ekkora paraszt az összes? Gyakorlatilag nem ismerek embert aki arról számolna be hogy normális oktatója lett volna. Pl ha valamit nem úgy csinálsz akkor ugat bzdmeg meg ilyenek. Ezt egyáltalán hogy meri? Nekem azt mondták nem létezik olyan aki nem ilyen. Sajnos már a harmadik oktatónál vagyok az időm ami maradt az nagyon kevés, de legalább azt mondja le vizsgáztat remélem úgy lesz tényleg. Már régóta szarakodok a jogsival nincs már időm.

2023. febr. 3. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minimum egy kivételt ismerek. Igaz, ő azóta átült a hátsó ülésre.
2023. febr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy tanulónak sose kell megtanaulni vezetni, csak lebunkózhatja az oktatót???

Mindenki hibás csak ő nem.

2023. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

#12 Manapság már csak így működik. Nevetségesen sok hasonló kérdés van. Nem vonom kétségbe, hogy vannak igazi f*szfejek, de a siránkozások 99%-a szánalmas, még véletlenül sem gondolnak bele, hogy valami oka is van. Engem annak idején egyszer ugatott le nagyon az oktató, mert (szerinte) átmentem egy piroson.


1. Tanulság ez arra, hogy ok nélkül nyilván nem fog egyik sem lebaszni, szóval talán érdemes lenne az oktató szidása helyett mindenkinek a saját hibáját észrevenni.

2. Nem is mentem át a piroson, csak ő hitte azt (piros lámpa, zöld kiegészítés, csak ő nem figyelt és hirtelen csak a pirosat látta meg), aztán mikor mondtam neki, hogy ő látta rosszul, akkor rögtön vissza is vett magából. Ami ismételten csak azt bizonyítja, hogy ok nélkül nem hőbörögnek.


Dehát manapság ez a divat, menjünk fel az internetre és sírjuk el a sztori 10%-át, azt a 10%-ot ami nekünk kedvez, a maradék 90% ami ellenünk szól, az nem fontos. Aztán ezek a nárcisztikus idegroncsok jönnek veled szemben az úton...

2023. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Aki lepontoz az szerint teljesen normális dolog, hogy valaki még a harmadik oktatója után is csak és kizárólag az oktatót hibáztatja? És véletlenül sem az a probléma, hogy az illető nem képes megtanulni vezetni? :D
2023. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kár hogy törlik a kérdező válaszait, pedig megmutatják miért is nem képes jogosítványt szerezni... :D
2023. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!