Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért néz ki sunyinak és...

Miért néz ki sunyinak és arrogánsnak az összes MSZP jelölt a kampány fotókon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tudom hogy sunyik és arrogánsok, de leaglább titkolnák. Ennyire őszinték lennének?
2010. febr. 26. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Amiért az lmp-sek bárgyúnak, a jobbikosok látens fasisztának, akik csak arra várnak, hogy bejussanak a parlamentbe, aztán lesz nemulass, az mdf-es bérmodellek jellegtelennek és semilyennek, a fideszesek... ja várjá, azok még plakátot sem tesznek ki. Ilyen a pártjuk karaktere.
2010. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
de, tesznek. ma is láttam egyet. igaz nem oriásplakát volt, hanem kicsi. az úgy nézett ki, mint egy jóllakot ovodás...
2010. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nektek mi bajotok van? Mi ez az MSZP szimpatizáns duma? Bár nem lepődök meg... Bush-t is újraválasztották... tiszta Amerika az ami itthon van.
2010. febr. 26. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy néz ki - amilyennek látni akarod!
2010. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

utolsónál a pont.:)

Fideszesek és Jobbikosok is sunyin néznek ki....:O

LMP-sek pl.nem,de náluk meg pont ez a gyanús..szóval nincs különbség:D

2010. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nektek mi bajotok van? Mi ez az MSZP szimpatizáns duma?"


itt a válasz a kérdésedre!!!...annyira elvakult vagy h.nem tudtak volna olyan plakátot kitenni, amibe ne kötnél bele...Szóval mindenki azt látja amit akar.


-egy NEM MSZP-s-

2010. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elvakult és nem vagyok szimpatizánsa egyik pártnak sem. Teljesen objektívan persze nem tudom felmérni a helyzetet, hiszen annyi biztos, hogy ami most van az rettenetes.

Szerintem nem az van, hogy olyannak látom, amilyennek gondolom. Kicsit talán általánosítottam, hisz vannak olyan képek, amelyen egészen átlagosan néznek a politikusok, de itt Debrecenben valahogy az összes szegfűs kampányfotóról sunyi tekintettel néznek... érdemes megnézni. Ez nem elvakultság, hanem tény.

2010. febr. 26. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Pszichológia.

Alapból ilyen attitűddel állsz hozzájuk, és ilyen eredményt is fogsz látni.


Lehet, hogy a haverod szerint neked nincs sunyi fejed, de lehet, hogy szerintem meg sunyi fejed van.

Most akkor kinek van igaza?

2010. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert talán valójában is sunyik, és arrogánsak?


...((Habár, ez nem csak az mszp-sekre vonatkozik...))

2010. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felénk az összes plakátot szépen kidekorálták.
2010. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!